Jak na věc


parkurové tepláky enjoy

Prague Lions vyhlíží závěrečnou část sezony a GC Prague PlayOffs 2019

    V poslední době se v České republice a na Slovensku stává jezdecký sport fenoménem nejen pro svou sportovní atraktivitu, ale také pro široké možnosti využití chovu koní pro rekreační a rehabilitační účely.
    Fanoušci týmu Prague Lions se konečně dočkali. Už několikrát v letošní Global Champions League bylo vítězství po prvním kole soutěže na dosah, ale pokaždé v závěru uniklo. V Římě však jeho zástupci Gerco Schröder a Marco Kutscher přemožitele nenašli.
    V úterý 3. září se v pražském hotelu Four Seasons koná od 13.00 hodin tisková konference k blížící se galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs 2019 za účasti členů parkurového týmu Prague Lions. Sledovat ji můžete živě!
    Spousta malých soukromých subjektů i velkých stájí řeší problém, jak v relativně krátkém časovém horizontu, vyřešit stavbu nového jezdeckého pavilonu nebo ustájení pro koně.
    V pražském hotelu Four Seasons se v úterý 3. září uskutečnila tisková konference k blížící se galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs 2019 za účasti členů parkurového týmu Prague Lions. Máme pro vás její video záznam.


Pražští lvi po euforii v Římě pokračují v GCL. To se koná v St. Tropez

    Vstup do šestnáctého závodního mítinku parkurové série Global Champions League, který se koná od pátku 6. září v Římě, vyšel členům týmu Prague Lions skvěle. Ani jeden z jezdců nezaznamenal na parkuru zážnou chybu a zařadili se na čtvrtou příčku.
    Společnost Diamant Expo s.r.o. na základě svých dlouholetých zkušeností z oblasti dodávek a montáže mobilních zastřešovacích systémů nyní uvádí na český a slovenský trh dvě novinky pro všechny milovníky koní a jezdeckého sportu.
    Naše společnost nabízí produktové řady – haly Cavola a Cavarena, se kterými poskytujeme širokou škálu dalších služeb jako např.: stavby na klíč, optimální řešení finančních otázek formou prodeje nebo dlouhodobého pronájmu.
    Šestnácté kolo parkurové série Global Champions League v Římě se týmu Prague Lions opravdu vydařilo. Už po prvním kole, kdy ani jednou nechybovali, se zařadili na velmi dobrou čtvrtou příčku, to ještě netušili, že druhé kolo jim přinese vítězství!
    Šestnácté kolo Longines Global Champions Tour se konalo v sobotu 7. září na Stadio dei Marmi v Římě. V Grand Prix si pro vítězství dojeli Ben Maher a jeho fenomenální valach Explosion W. Do Super Grand Prix se kvalifikoval Marlon Módolo Zanotelli.


Zářijová tisková konference Prague PlayOffs 2019 a Prague Lions ŽIVĚ

    V pátek 6. září odstartuje na kolbišti na Stadio dei Marmi v Římě už šestnácté kolo seriálu Global Champions. Nejlepší koně a jezdce světa čekají Grand Prix a dvě kola týmové soutěže, do níž se zapojí i trojice členů družstva Prague Lions.
    Týden po šestnáctém kole Global Champions v Římě, kde jezdci Prague Lions zaznamenali první letošní vítězství, se chystají do dalších bojů o body do žebříčku. Od čtvrtka 12. září startuje mítink ve francouzském Ramatuelle nedaleko St. Tropez.
    Český jezdecký tým Prague Lions má před sebou poslední tři závody základní části letošního seriálu Global Champions a vyhlíží galashow světového parkuru Global Champions Prague Playoffs 2019, která se uskuteční od 21. do 24. listopadu v O2 areně.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00