Jak na věc


pas s trny proti ptákům

Ochrana proti ptákům H 111V - hrotový systém - dél

    Montáž systému se provádí na suchý a čistý povrch, přilepením neutrálním transparentním silikonovým tmelem nebo přibitím hřebíčky na dřevěný podklad. Hlavní zásady montáže: Hroty musí být vždy na okraji chráněné plochy, popřípadě pro zvýšení ochranného efektu můžou okraj přesáhnout o cca 1 cm
    Montáž systému se provádí na suchý a čistý povrch, přilepením neutrálním transparentním silikonovým tmelem nebo přibitím hřebíčky na dřevěný podklad. Hlavní zásady montáže: Hroty musí být vždy na okraji chráněné plochy, popřípadě pro zvýšení ochranného efektu můžou okraj přesáhnout o cca 1 cm.
    Ochranný systém s hroty H 126 jako ochrana proti ptákům ze stabilní umělohmotné podstavy s kovovými trny. Hrotový systém H 126 je vhodný pro silně zatížené plochy do 250 mm.
    Ochranný systém s hroty H 118 jako ochrana proti ptákům (hnízdění jiřiček) ze stabilní umělohmotné podstavy s kovovými trny. Hrotový systém H 118 je vhodný pro ochranu proti hnízdění jiřiček, lepí se na stropy nebo rohy říms.
    Montáž systému se provádí na suchý a čistý povrch, přilepením neutrálním transparentním silikonovým tmelem nebo přibitím hřebíčky na dřevěný podklad. Hlavní zásady montáže: Hroty musí být vždy na okraji chráněné plochy, popřípadě pro zvýšení ochranného efektu můžou okraj přesáhnout o cca 1 cm.


Nejsilnější ochranný systém proti ptákům H 123

    O tažném jsem uvažoval taky, ale při montáži plynu se mi do toho nechtělo a dělat to dodatečně je už vojeb. Navíc s vlekem už je pak Voy fakt dlouhý jak jezevčík a té spotřebě to taky moc nedá. Mít držák na kouli pro čtyři kola taky není nic levného, tak jsem to nakonec zavrhnul a zůstal u střechy.
    Informace, které nám poskytnete, uložíme. Tyto informace použijeme jedině k tomu, abychom odpověděli na Vaše dotazy a mohli splnit Váš požadavek na seznámení se zbožím. Více se o ochraně osobních údajů v souvislosti s vyplněním kontaktního formuláře dočtete zde.
    tofmik: Ahoj ve spolek. Já jsem ještě na střechu svého voye ještě nic nedal a to mám 185cm. Nedokáži si představit že bych tam dostal kola. Myslím že vše co je na střeše zvyšuje spotřebu, jenom příčniky dělají 0,5l/100km rakev nebo kola určitě mnohem víc. Proto mám nosič na kola na tažném.
    rdol: Mám dvě dcera 19 syn 15. Vozím většinou tři kola 29", ale už jsem jel i se čtyřmi. Loni jsme byly a kolegou v Jeseníkách on Oktávkou vezl kola na střeše a nadával. R.
    Ochranný systém s hroty H 127 jako nejsilnější ochrana proti ptákům ze stabilní umělohmotné podstavy s kovovými trny. Hrotový systém H 127 je vhodný pro zatížené plochy do 300 mm.


Ochrana proti ptákům H 118 - hrotový systém - délk

    Ochranný systém s hroty H 112 pro okapové žlaby jako ochrana proti ptákům ze stabilní umělohmotné podstavy s kovovými trny. Hrotový systém H 112 je vhodný pro zatížené plochy do 70 mm.
    rdol: ne já myslel že ty origo prříčníky mi sedi k tomu autu nejvic. Jinak znacka Thule je zbytečné předražená. Nejsem jeden z těch co propagují značky. Jsem patriot a podle mě je origo komponent nejlepší,i co se uchyceni týká. Tak pěkný den a příjemné lyžování. My jsme byli minulý týden v Kuchli u Saltzburgu a tam je taky parádní lyžování. Dokonce levnější,než v Čechách. Jsou to zloději!!
    Ochranný systém s hroty H 114 jako ochrana proti ptákům ze stabilní umělohmotné podstavy s kovovými trny. Hrotový systém H 114 je vhodný pro silně zatížené plochy do 110 mm.
    Ahoj, prosím neví někdo rozměr na přidělávání(nejtování) střešních podélníků kam je umístit ? Popř. zda by mi někdo mohl změřit kde je má na Grand voyageroj třeba od mezery u 5 dveří k první plastové krytce. Díky moc
    Ochranný systém s hroty H 111V s vertikální polohou jako ochrana proti ptákům ze stabilní umělohmotné podstavy s kovovými trny. Hrotový systém H 111V je vhodný pro lepení z boku hrany.


Pás s trny proti ptákům-polykarbonát/nerez 100-0,5m

    Ochranný systém s hroty H 111 jako ochrana proti ptákům ze stabilní umělohmotné podstavy s kovovými trny. Hrotový systém H 111 je vhodný pro plochu do 50 mm silně zatížených ploch a okrajů střech.
    rdol: Tedy nic proti,ale ty Neumany se k takovýmu krasavci přeci jen nehodí,nemyslíš?..Samozdřejmě že účel splní i prkno,který dáš napříč v případě nouze,to jo.
    Systém H 123 slouží jako účinná ochrana před hnízděním a dosedáním ptáků. Hroty jsou vhodné pro silně zatížené plochy do 200 mm. Hrotový systém je vhodný k ošetření hřebenů šikmých střech, prejzů, trámů, krovů, pozednic, válcovitých ploch, okapových ploch, vzduchotechniky a ostatních silně zatížených ploch..
    radim1: ja mam 170 a na vojdoj sem odvozil postele, koberce, kola, snad vse co se neveslo do vnitr :D rakev sem daval kdyz jsme jeli na dovcu. ... Je nas 6, takze do vnitr se toho uz moc neda kdyz mas i zadni sedacky :)
    Zdravím, asi dost hloupý dotaz. Ale jak je možné použít origo příčníky například na upevnění rakve? Tím jak jsou prohnuté tak mě nenapadá jak to na to připevnit. Vždy jsem měl všechny příčníky rovné. Díky


Ochrana proti ptákům H 112 - hrotový systém - délk

    Ochrana proti ptákům ze stabilní umělohmotné podstavy, s trny z ušlechtilé oceli, délka 310 mm/1 kus. Použití: atiky, římsy, parapety apod. Cena za 1 kus.Ochrana proti ptákům.
    Základní pásek obsahuje 24 upínacích míst, což umož?uje snadno kopírovat nerovnosti podkladu. Pásek lze v zářezech na jeho spodní straně snadno nalámat na jednotlivé segmenty.
    Je to řešení samozřejmě, ale vše mám nakoupené na střechu. A když se to nerozmlátí tak nerad tyhle věci zbytečně vyhazuju a pořád něco kupuju nové. Plus musím tedy zkusit tu rakev. Furt nechápu jak se to může udělat aby nebyla na křivo nebo jaké šrouby budu muset potřebovat abych to dotáhl na stranách když jí dám na ten zvýšený střed


Ochrana proti ptákům H 111 - hrotový systém

    grandvoyager: Jako že jsme měl koupit Thule coby jedinou správnou značku? :) Pro mne je duležitější si prohlédnout ten vlastní výrobek, nakolik je robustní - měl jsem držáků lyží v ruce víc a zrovna Neuman není špatný. Plastu je tam sice dost, ale není všude. A u auta starého 12 let je spíš důležitá účelnost a nikoliv image, ne? Teď jsme zrovna na horách a na pravé straně dlí ještě Neuman rakev, kterou máme snad už 18 let a pořád slouží. Vlastně tahle jen 14, protože ta opravovaná odplavala v roce 2002 ze servisu v Holešovicích kamsi do Hamburku...
    Ochrana proti ptákům ze stabilní umělohmotné podstavy s trny. Hrotový systém je určen pro ošetření všech typů ploch, které je třeba ochránit před ptáky.
    Ochranný systém s hroty H 133 jako speciální ochrana proti rackům ze stabilní umělohmotné podstavy s kovovými trny. Hrotový systém H 133 je vhodný pro zatížené plochy do 200 mm.
     Drátový rotační ochranný systém "pavouk" se pootáčí větrem a dráty se rozkmitají při dotyku ptáka. Systém pavouk se využívá jako ochrana proti ptákům na střechy, kopule, klimatizační jednotky, vrcholy sil a pouliční osvětlení. Drátový rotační ochranný sy
    Základní pásek obsahuje 24 upínacích míst, což umožňuje snadno kopírovat nerovnosti podkladu. Pásek lze v zářezech na jeho spodní straně snadno nalámat na jednotlivé segmenty.
    tofmik: ja sem rakev na IV daval jednou, podepiral sem kraje latickama aby byla v rovine a pak sem dotahnul . Drzela pekne a ani sem ji neznicil a nepraskla ( byla pujcena ) odhaduju 1.5 na delku a pres 1 metr na sirku...)


Ochrana proti ptákům H 112 - hrotový systém

    Ochranný systém s hroty H 123 jako ochrana proti ptákům ze stabilní umělohmotné podstavy s kovovými trny. Hrotový systém H 123 je vhodný pro zatížené plochy do 200 mm.
    Ochrana proti ptákům ze stabilní umělohmotné podstavy s trny. Hrotový systém je určen pro ošetření všech typů ploch, které je třeba ochránit před ptáky.
    Rakev asi ještě jo, ale když jsem si představil kola, že by na té střeše vypadaly jako ty ostnaté zábrany s trny proti ptákům, tak jsem origo hagusy opatrně sundal, uložil a koupil příčníky s T-drážkou. Sice jsem musel hodně vybírat, protože podélníky jsou hodně nestandardní, ale zadařilo se - http://www.stresninosice....pricnik-flex-zamykaci-par. A vtipné je, že jsem to koupil v Praze v Modřanech u Neumanna (tj. konkurence). Sedí to dostatečně, vypadá to pěkně a montáž nosičů lyží či kol s T-drážkou je přeci jen pohodlnější. Rakev montuji taky s využitím širších U adaptérů s gumovou krytkou.


Střešní systémy a doplňky - Ochrana proti ptákům

    Zábrany proti holubům, jiřičkám a jinému ptactvu. Hrotový systém je určený pro ošetření všech typů ploch, které chceme ochránit před ptáky. Univerzální vysoce účinný systém pro ošetření říms do 200 mm nebo konstrukčních prvků do 130mm. Vysoká účinnost je zajištěna velkým počtem hrotů (100 ks) na běžný metr a zvláštní pozicí hrotů.
    Ochranný systém s hroty H 123 jako ochrana proti ptákům ze stabilní umělohmotné podstavy s kovovými trny. Hrotový systém H 123 je vhodný pro zatížené plochy do 200 mm.
    Celokovový nerezový systém neohebný v délce 1 m s hroty N 113 jako ochrana proti ptákům (holubům a jiřičkám). Hrotový systém N 113 je vhodný pro ochranu atik, okapů, říms a parapetů.
    Ochranný ohebný nerezový systém v délce 1 m s hroty O 113 jako ochrana proti ptákům (holubům a jiřičkám). Hrotový systém O 113 je vhodný pro ochranu atik, okapů, říms a parapetů.
    Ochranný systém s hroty H 113 jako ochrana proti ptákům (holubům a jiřičkám) ze stabilní umělohmotné podstavy s kovovými trny. Hrotový systém H1 13 je vhodný pro ochranu hřebenů střech, válcové plochy a silně zatížených ploch do 180 mm.


Ochrana proti ptákům H 133 - hrotový systém - délk

    Základní pásek (podstava) je vyroben z polykarbonátu (MAKROLON) a hroty z nerezové oceli (průměr hrotu 1,3 mm).Základní pásek obsahuje 24 upínacích míst, což umožňuje snadno kopírovat nerovnosti podkladu. Pásek lze v zářezech na jeho spodní straně snadno nalámat na jednotlivé segmenty.
    radim1: Já mám 193 a musím si otevírat dveře a stoupat si na kraj podlahy. A hlavně si musím pamatovat, že když mám namontovanou rakev, tak se fakt nesmím snažit vjet do garáže :)

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00