Jak na věc


pink pink

Jedná se o nové odvětví, které se zabývá čistě péčí o člověka

    3.9. - Hudba je přece zábava!Muzika je nedílnou součástí našich životů. Mp3 skladby plní naše mobilní telefony, tablety, mp3 přehrávače a další zařízení dobrou náladou při poslechu své oblíbené hudby. Přejít na všechny mp3.
    naším cílem je psychická, fyzická a zdravotní harmonie klientů. V příjemné rodinné atmosféře Vás naladíme do psychické pohody, detoxikujeme a nastartujeme Vaše tělo k správné funkčnosti a postaráme se o hezký vzhled Vaší postavy.
    Nejsme v oboru žádní nováčkové, majitelka studia Michaela Pincová má v tomto oboru bohaté zkušenosti, od roku 2003 do prosince 2012 provozovala Studio Athéna na Praze 2.


a o jeho fyzické i duševní zdraví.

    Nejprve bychom chtěli zdůraznit, že hlavní prioritou je osobní přístup ke každému zákazníkovi. Snažíme se, co nám síly stačí, abyste se u nás cítili jako doma, ne-li lépe. Naším hlavním cílem jsou spokojení zákazníci, kteří se k nám budou rádi vracet. U nás jsou samozřejmostí drobnosti, jako káva, případně čaj či balená voda. Před každou procedurou Vám rádi vysvětlíme všechno, co Vás bude v následujících desítkách minut čekat. Tato konzultace probíhá v příjemném prostředí naší recepce. Po té se přesunete do naší šatny, vybavené sprchovým koutem, kde si odložíte.  A pokud se náhodou stydíte za nějaký ten špíček navíc, tak věřte, že právě proto jste u nás. My se o něj rádi postaráme.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00