Jak na věc


pivní lázně chodovar

Chodová Planá ale není jen pivovar. Je to BEER WELLNESS LAND.

    Lázně jako takové mají opravdu dlouhou tradici. Jako první objevili léčivé účinky relaxace v teplé vodě s příměsí bylin staří Indové. To bylo asi před čtyřmi tisíci lety. Lázně ale hojně využívali Egypťané a Číňané. Za první tvůrce piva se považují staří Sumerové. Ti pěstovali obilí, které uskladňovali v hliněných nádobách. Nejspíše díky tomuto skladování natekla do nádoby voda a obilí zkvasilo. Vznikl tak nápoj s příjemnou omamnou chutí. První skloubení piva a lázně se datuje zhruba před 2 tisíci lety.
    Chcete darovat pobyt či proceduru v našich pivních lázních jako dárek? Bez problému! Stačí si zobrazit nabídku aktuálních pobytů a procedur, objednat nejvhodnější nabídku pro obdarovaného a nechat si zaslat speciální dárkový certifikát.
    Protože jsou svaly a klouby po Pravé pivní lázni® optimálně prohřáté, doporučujeme pro docílení skutečně omlazovacího efektu částečnou masáž zaměřenou na unavené problémové partie těla nebo celkovou masáž uvolňující svalové napětí.
    Jak se dostanete do pivních lázní v Chodové Plané? Chodová Planá leží na silnici č. 21 představující hlavní spoj z dálnice D5 na Mariánské lázně. Samotné Pivní lázně Chodová Planá pak najdete v hotelu U sládka, který leží přímo u silnice a jehož zářivou žlutou barvu prakticky nejde přehlédnout. Vítejte v pivních lázních Chodová Planá


Novinka! Víkend v pivních lázních Rožnov

    Když se do lázně o teplotě 35°C ponoříte, na její hladině se vytvoří charakteristická pivní pěna karamelové barvy. Pivní kvasinky zbarví vodu do černa, jako u černých piv. Atmosféru dokresluje také vůně čerstvě uvařeného pivního moku. Pivní lázně Chodová Planá tedy ke koupeli nepoužívají klasické pivo, které by se dalo koupit v obchodech. Tudíž tento blahodárný roztok není určen k pití. U každé vany ale bývá umístěna pivní pípa, takže si můžete natočit klasické pivo. Celá procedura koupele trvá přibližně 20-25 minut.
    Pivní lázně Chodová Planá jsou také velmi prospěšné zdraví. Napomáhají harmonizaci funkcí organismu. Zákazník se po koupeli cítí odpočatý a plný energie. Procedury napomáhají uvolnit svaly, zlepšují krevní oběh a imunitní systém, prohřívají klouby a mají ozdravné účinky na vlasy a pleť, kterou čistí. K pivním lázním nepochybně patří i masáže. Ty jsou nedílnou součástí procedury, protože pomáhají dosáhnout kýžených výsledků.
    Romantické pobyty a romantika pro dva, Chtěli byste prožít romantické chvíle s tím, kdo je Vám nejmilejší? Podívejte se na stánku Romantické pobyty, Romantický víkend pro dva
    Udělejte si radost a navštivte kterékoliv pivní lázně v Čechách. Budeme rádi, když Vám naše webové stránky wellness-romantika.cz pomohou najít cestu k nezapomenutelným zážitkům v pivních lázních.


Víkend v pivních lázních Štramberk (roubenky)

    V sekci masáže máme více než 100 zážitků! Neváhejte a vybírejte: Aromaterapie, Čokoládové masáže, Havajské masáže, Japonské masáže, Jávské masáže, Lymfatické masáže, Masáž lávovými kameny, Masáže pro dva, Masáže tantra, Medové masáže, Orientální masáže, SPA zábaly a procedury, Thajské masáže, Turecké masáže
    Novinka Pivní lázně! Do sekce pivní lázně jsou přidány mové tipy na pivní lázně Pivní lázně Chodová Planá, Pivní lázně Praha, Pivní lázně Štramberk, Pivní lázně Ostrava, Pivní lázně Olomouc, Pivní lázně Cheb, Pivní lázně Bahenec, Pivní lázně Rožnov a krásný článek o pivních lázních v Čechách Ty největší pivní lázně – jsou v Čechách!, Pivní lázně - info
    Po pivní koupeli turistika nebo cyklotrasa. V okolí pivovaru Chodová planá je hustá síť značených turistických cest a cyklotras krásnou přírodou Tepelské vrchoviny, hlubokými lesy v okolí Dyleně a Slavkovským lesem s množstvím minerálních pramenů. Cílem mohou být jak nedaleké Mariánské Lázně a Konstantinovy Lázně, monumentální kláštery v Teplé a Kladrubech, tak i romantické zříceniny hradů Gutštejna, Krasíkova či Volfštejna.


Pivní lázně Chodová Planá - Chodovar

    Tradiční pivní slavnosti piva Chodovar - atraktivní program v pivovarské zahradě, klání o tituly Pivní rytíř a Pivní rytířka Chodovaru, netradiční prohlídky pivovarského provozu, pivní lázně, odemčené skalní sklepy, jízdy zvláštních vlaků, dětská zahrada, speciality na grilu...
    České pivo je neodmyslitelnou denní pochoutkou pro mnohé z nás. Proč však pivo jen pít, když se v něm můžete také koupat! Pivní lázně jsou úžasným způsobem, jak spojit popíjení piva s relaxací v lázeňském prostředí. Nejenže se díky pivu uvolníte, ale také uděláte něco prospěšného pro své tělo. Pivní lázně jsou určeny pro všechny milovníky piva a správného odpočinku a svým hostům vždy nabízejí prvotřídní služby.
    Tento jedinečný zážitek si může vychutnat kdokoliv, kdo má jen trochu zájem. Na pivní lázně Chodová Planá budete ještě dlouho po skončení zážitku vzpomínat. Pobyt v pivních lázních může být také velmi zajímavým dárkem pro Vaše blízké.


Tip - Pivní slavnosti Pivovar Chodovar Chodová Planá

    Překrásný historický areál pivovaru Chodovar a pivní lázně Chodová Planá je zároveň vyhledávaným turistickým místem. Svým návštěvníkům nabízí atraktivní prostředí stylové restaurace situované v části skalního labyrintu pivovarských sklepů, malé pivovarské muzeum, originální pivní lázně Chodová Planá nebo restauraci a beerrarium v historické budově sladovny.
    První pivní lázně to je odpočinek těla i duše, pomůže vám také pobyt v moderně zrekonstruovaném hotelu U Sládka s poklidnou rodinnou atmosférou. V restauraci Ve Skále si hosté mohou vychutnat staročeské gastronomické speciality, připravené podle historických receptur a ochutnat chodovarské pivo přímo z ležáckého sklepa. Umění sládků z Chodovaru reprezentuje rovněž řada dalších pivních specialit. Neváhejte a vyberte si některý z našich pobytů v První pivních lázních v Chodové Plané …

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00