Jak na věc


pizerie hemerkův statek

Poloha a občanská vybavenost okolí Hemerkova statku

    Vozíme pro Vás čerstvé ryby, vyrábíme domácí těstoviny, grilujeme a každý pracovní den pro Vás připravujeme obědová menu, které sestavujeme z českých, italských i mezinárodních jídel.


Historie a rekonstrukce Hemerkova statku

    Komplex budov Hemerkova statku byl vystavěn na počátku 17. století v renesančním slohu a ve své době byl jednou z ozdob a dominant královského města Slaný. Hemerkův statek byl v minulosti několikrát přebudován a přestavěn, později zanechán svému osudu a v dnešní době znovu vzkříšen a zrekonstruován do dnešní podoby, kdy slouží jako obchodní a společenské centrum. Při rekonstrukci budovy byl kladen důraz na dvě priority – aby byl zachován unikátní historický ráz Hemerkova statku a aby se jeho nová podoba co nejvíce blížila podobě historické a statek se tak mohl opět stát ozdobou města Slaný. S těmito prioritami bylo potřeba citlivě skloubit i další důležité hledisko, a to požadavek, aby budova mohla co nejlépe sloužit svému novému účelu – pronájmu nebytových prostor a kanceláří a být reprezentativním sídlem pro úspěšné firmy ve Slaném a poskytnout nájemcům nebytových prostor veškerý komfort a technické vybavení současnosti. Do jaké míry se nám podařilo splnit a skloubit tyto požadavky s
    Další předností Hemerkova statku je dobrá dopravní dostupnost. Nájemcům a návštěvníkům přijíždějícím autem je k dispozici parkoviště přímo před objektem. Slaný je navíc vzdáleno pouhých 24 km od okraje hlavního města Prahy (Ruzyně) a cesta autem po dálnici nezabere déle než 20 minut.
    (*) Váš email nebude zveřejněn ani poskytnut provozovateli pizzerie (Ristorante pizzeria hemerkův statek). V případě vložení negativní recenze je uvedení emailové adresy povinné - pro možnost zpětné reakce provozovatele.
    Tento podnik hledáte také jako: "Ristorante pizzerie hemerkův statek" nebo "Ristorante pizeria hemerkův statek".Další možnosti: pizzerie v Praze, rozvoz pizzy Praha. Pokud Vám v Kladně chybí Vaše oblíbená pizzerie napište nám.


Hemerkův statek ve Slaném – nebytové prostory k pronájmu

    Rádi bychom Vám představili nově zrekonstruovanou podobu Hemerkova statku ve Slaném, který v současné době slouží jako obchodní a společenské centrum kvalitních služeb, je reprezentativním sídlem úspěšných firem a nabízí Vám k pronájmu aktuálně volné nebytové prostory a kanceláře.
    Mílí hosté, vítejte u nás, v Ristorante Pizzerii Hemerkův statek. Dovolte nám představit italskou restauraci a pizzerii s letní zahrádkou pro měsíce jara a léta a zimní zahradou pro období podzimu a zimy. Zveme Vás na ochutnávku pizzy z pravých italských surovin a dle originálních receptur.
    Hemerkův statek leží v těsné blízkosti historického centra města Slaný a též obchodního centra města – přímo v sousedství Hemerkova statku stojí obchody Kaufland, Penny a Lid, elektro či benzinová stanice. Kromě nákupních možností mají nájemci nebytových prostor a návštěvníci možnost kvalitního stravování přímo v Hemerkově statku. V objektu se nachází stylová restaurace Ristorante Pizzeria Hemerkův statek, kterou si oblíbilo mnoho obyvatel města Slaný.


Aktuálně volné nebytové prostory k pronájmu

    Pro nájemce a návštěvníky cestující do Slaného veřejnou dopravou je příznivá poloha Hemerkova statku přímo vedle autobusového nádraží, kde jsou též zastávky městské dopravy ve Slaném. Z Prahy jezdí autobus od stanice metra Dejvická několikrát za hodinu a cesta trvá u většiny spojů méně než ¾ hodiny.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00