Jak na věc


plastika prsou na splátky brno

Kdy nejčastěji ženy volí plastické operace?

    V případě řešení plastické operace a autoaugmentace prsů pomocí vlastního tuku jde o bezpečnou formu, protože se do těla nedostávají žádné umělé látky. Prsa se dokážou tímto zákrokem zvětšit až o 3 čísla a zároveň se žena zbaví nechtěného tuku z partií, kde by ho mít neměla – například břicho, hýždě a stehna. Celý zákrok trvá obvykle 2 hodiny, nezůstávají po něm žádné jizvy a rekonvalescence je extrémně rychlá. Navíc, plastika prsů tukem probíhá jen při lokální anestezii.
    Mnoho žen se ptá, jaké jsou zdravotní rizika po provedení augmentace. Co se týče pooperačních komplikací, například při infekci, je nutné vyjmutí implantátů, přeléčení infekce a následné vložení nových implantátů. Kojení je i s implantáty a po operaci prsů možné. Co se týče jizvy, měkkost a pohyblivost prsů záleží na tuhosti samotné jizvy, která po tomto druhu operace vzniká vždy. Kdo ale nechce mít jizvu vůbec, pro toho je možné alternativní zvětšení a to přes vlastní tuk a kmenové buňky.
    Plastika prsou, čili plastická operace prsů, zahrnuje chirurgické a lékařské zákroky, jejichž cílem je buď zvětšení prsů nebo jejich modelace. Zvětšení prsů se nazývá odborně i augmentace prsů nebo augmentační mamma plastika a jde o zvětšení většinou prsními implantáty. Samotné plastické operace prsů a prsou však mohou být zaměřeny i na zákrok zvaný pexe, čili zvednutí nebo závěs pokleslých prsů.


Napsat komentář Zrušit odpověď na komentář

    Video ukazuje obvykle stav, kdy se porovnává i augmentace prsů před a po, případně je možné najít i několik foto. Komu by se zdála cena za zákrok příliš vysoká, existuje už i tzv. plastika prsou na splátky, kdy je možné ji profinancovat přes některé finanční společnosti poskytující splátkové úvěry. Nejedno internetové fórum nebo internetová diskuse rozebírá i toto téma, přičemž zvětšení prsů jako takové není mnohem dražší ve srovnání s jinými zákroky estetické a plastické chirurgie.
    Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóruNemůžete odpovídat v tomto fóruNemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóruNemůžete mazat své příspěvky v tomto fóruNemůžete přikládat soubory v tomto fóru
    Zvětšení a operace se provádějí ve velkých městech jako například Praha a Brno, ale i v menších, pokud zde existuje specializované zdravotnické středisko nebo klinika. Podstoupit ho mohou ženy bez výraznějšího omezení ohledně věku, samozřejmě rozhoduje celkový zdravotní stav. Plastika prsů má již poměrně přijatelné ceny a tak ať už jde o zvětšení nebo jinou korekci, tento zákrok se stal dostupnějším pro širší vrstvy.


Zvětšení prsů – pro koho a kdy je určeno

    Průběh operace je velmi jednoduchý, přičemž nejčastěji se zákrok provádí při plné anestezii a trvá od 1 do 2 hodin. Implantát se vkládá přes řez, který je veden buď v podpaží, v záhybu pod prsem nebo kolem prsní bradavky. Rozhodnutí o způsobu řezu jakož i o nejvhodnějším umístění pro danou pacientku je velmi individuální. Nevýhodou tohoto způsobu je jizva a nutnost vybírání stehů po 7 – 10 dnech od zákroku.
    Zobrazit příspěvky za předchozí: Všechny příspěvky1 den7 dní2 týdny1 měsíc3 měsíce6 měsíců1 rok Seřadit podle AutorČas odesláníPředmět VzestupněSestupně
    Plastika prsou se provádí pomocí implantátů, přičemž známe dva typy. Prvním jsou implantáty plněné gelem, druhým jsou implantáty plněné solným roztokem, přičemž u nás v Evropě se používá více první typ. Jde o implantáty plněné silikonovým gelem, který nejvíce napodobuje konzistenci, tvar a celkový dojem na pohmat z přirozeného prsu. To, jak vypadá výsledek a samotná plastika prsů, je možné najít na internetu, stačí si jen vyhledat video zaměřené na plastiku prsů nebo zvětšení prsů.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00