Jak na věc


plavba lodí po vltavě v praze s rautem

Zpevnění a modelace poprsí bez skalpelu: 1 kúra = 3 bezbolestné ošetření pro pevnější a plnější prsa (délka ošetření 90 minut)

    Vyplouvá se za každého počasí, paluba je vyhřívaná a částečně krytá. Děti do 3 let mají plavbu zcela zdarma. Za dítě 3–6 let doplatíte na místě pouhých 150 Kč. Zažijte jedinečnou plavbu s celou rodinou!
    I menší skupina si může dopřát kvalitní raut při panoramatické plavbě lodí po Vltavě. Tradiční česká kuchyně, středomořské speciality, kvalitní sýry a uzeniny, domácí dezerty - to vše si můžete vychutnat při Vaší soukromé plavbě lodí, to Vše jen pro vaší slavnostní příležitost.
    Nenechte si ujít skvělou příležitost a jedinečnou romantiku! Čeká vás dvouhodinová okružní plavba lodí Mělník po Vltavě. Poplujete od Štefánikova mostu k nejkrásnějším památkám Prahy.
    Po obdržení Vykupónu (přijde vám e-mailem) rezervujte na tel. 601 382 143 nebo e-mailu plavbypraha/seznam/cz Při rezervaci nahlaste 13 místný kód Vykupónu. Vytištěný Vykupón uplatníte: Loď Mělník, 1. kotviště u Štefánikova mostu, Nábřeží Na Františku, 100 00 Praha. Rezervaci lze zrušit nejpozději 24 hodin předem, jinak Vykupón propadá.


Historická loď je vyhřívaná a vyplouvá za každého počasí

     Po celou dobu budete ochutnávat výtečnou lodní kuchyni – raut formou švédských stolů máte v ceně! Postupně ochutnáte předkrm, studenou a teplou kuchyni, saláty, dezerty a ovoce. Plavbu vám zpříjemní uvítací drink a živá hudba – obvykle harmonikář pro doladění staropražské atmosféry.
    Vychutnejte si jarní Prahu z jiné perspektivy! Vyhlídková plavba centrem Prahy vás učaruje. 2-hodinová plavba s obědovým rautem na lodích River Trip jen za 350 Kč pro 1 osobu!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00