Jak na věc


plechová garáž levně

A co garáž na objednávku?

    Samozřejmě by se při stavění dvojgaráže mělo pamatovat na zvětšení proporcí. Upevnění garáže je povinností zákazníka, takže garáže jsou levné, i když za příplatek může společnost garáž k betonovému podkladu ukotvit.
    Společnost CGT je tým profesionálních odborníků a výrobce plechových garáží a ocelových konstrukcí. Vyznačuje se zkušenostmi v oboru, flexibilitou, včasností a konkurenceschopnými cenami.
    Nabízíme široké spektrum standardních garáží, dvojgaráží, akrylátových, premium, s přístřeškem. Navíc se specializujeme se na výrobu hal a přístřešků, kotců pro psy, zahradních domků, garážových vrat, barevných nýtů, trapézových plechů, garážových oken, vrat s vodorovným vzorem a garáží imitujících dřevo.
    Na přání zhotovujeme individuálně upravené garáže atypických velikostí. Díky širokému uplatnění jsou garáže (včetně dvojgaráží) na trhu vyhledávané, cena je výhodná, montáž rychlá a bezproblémová, povolení není nutné.


Firma CGT je respektovaným výrobcem ocelových konstrukcí, který svou pozici soustavně buduje již od roku 2003.

     Novinka podzimu, zesílená konstrukce garáže je celá vyrobena z pozinkovaných, za studena ohýbaných profilů, garáž 3 x 5 m, tabulová střecha, křídlová vrata opatřena fab zámkem a dvěma oky na visací zámky v dolní a horní části vrat. Cena 12.000,- Kč doprava a montáž zdarma. Tel: 604 515 540, prodám, na prodej,Levná plechová garáž Tabsservis, prodám, na prodej
    V nabídce jsou výrobky zhotovené z těch nejkvalitnějších materiálů a s použitím těch nejnovějších výrobních technologií. CGT je výrobce plechových garáží plechových hal a přístřešků nabízející řešení přizpůsobená individuálním potřebám plus jejich montáž. Zaručujeme bezpečné nákupy, dodáváme výrobek na uvedené místo v libovolném termínu, vyznačujeme se výhodnými cenami, takže jsme důvěryhodnější a garáže si lze pořídit levně.
    Společnost CGT vyrábí moderní garáže ze zinkovaného plechu a akrylátu. Díky zkušenému týmu pracovníků a materiálů té nejvyšší kvality je každá vyrobená plechová garáž, přístřešek či hala vysoce propracovaná.
    Běžná realizační lhůta závisí na místu zákazníka a trvá 3 až 14 dní, např. při objednávce dvojgaráže je zapotřebí více času. Než garáž přijmete, je záhodno připravit podklad pod garáž, musí být patřičně vyrovnán. Doporučuje se vylít betonem plochu nepatrně větší než jsou rozměry garáže a také určit úhlopříčky, aby podklad byl obdélníkového tvaru.


Levná plechová garáž Tabsservis - Kontaktní údaje

    Naše firma se zaměřuje na výrobu atypických plechových garáží podle specifických požadavků našich zákazníků. Dodávky plechových garáží na zakázku tvoří 70% naší výroby. Nabízíme také standardizované plechové garáže, plechové zahradní domky, zahradní altány, kotce pro psy, garážové přístřešky, technické místnosti. Výrobky CGT vyznačující se kvalitním a esteticky hodnotným provedením jsou dodávány za velmi výhodné ceny. Ve snaze o spokojenost našich zákazníků používáme materiál té nejvyšší kvality. Tyto principy nám umožnily získat tisíce spokojených zákazníků, jejichž počet se každý rok dále zvyšuje.
    Plechové garáže se dopravují k zákazníkům po částech a skládají se na místě. Montážní četa má akumulátorové vrtačky a agregát na výrobu elektřiny, takže elektrická přípojka není nutná. Důležité je, že na postavení volně stojící budovy na vlastním pozemku není nutné mít povolení. Jenom se musí provést příslušné ohlášení stavebnímu úřadu. Konstrukce je provedena z černých ocelových profilů a před oplechováním se natírá ponořením do průmyslové barvy (antikorozní alkydový bezchromátový základní nátěr).

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00