Jak na věc


pneuspínač k drtičce odpadů

Drtič odpadu nejde vypnout, špatně spíná pneumatický spínač

    Případy: - zasekl se pneumatický spínač, a tlačítko (pístek) nejde zpět, drtič pořád jede, vypojili jste z elektřiny - někdy nejde vypnout, proto jste ho vytáhli z elektriky. - a další . . .
    Hadička pneumatického spínače je určena k propojení krabice pneuspínače a pístku (tlačítka), po propojení přenáší stlačený vzduch z pístku (tlačítka) do krabice se spínačem pneumatického spínače funkce ON/OFF, použití pro spínání drtiče.
    Pro jednoduché, pohodlné a zároveň bezpečné ovládání drtiče. Tato varianta je nejpoužívanější, jelikož drtič se zapíná a vypíná vždy v součinnosti s vodou, a takto může být tlačítko umístěno v bezprostřední blízkosti baterie tzv. po ruce.
    O drtičích potravinových zbytků víme nejvíc. Vždyť dovážíme, dodáváme, montujeme drtiče firmy Anaheim AMI USA už od roku 1995 a také opravujeme všechny značky drtiček odpadu, které jsou v naší republice nainstalovány. Dokážeme Vám tedy poradit.


Pneuspínač - NEREZ LESK - tlačítko-pístek

    Sada pneumatického spínače v provedení NEREZ - LESK se skládá ze tří komponentů:- tlačítko (pístek) pneuspínače, které se umísťuje na dřez nebo na pracovní desku, průměr otvoru 35 mm, průměr vrchu 50mm.- vzduchá hadička délky 100 cm - propojuje tlačítko (pístek) pneumatického spínače s krabicí se spínačem - krabice se spínačem má kabel délky 100 cm se zástrčkou do el. síťe, na krabici je zásuvka pro připojení drtiče odpadu.V krabici je mikrospínač, který přijme hadičkou stlačený vzduch svižným stlačením tlačítka (pístku) a provede funkciON/OFF (spuštění a vypnutí) drtiče odpadu.
    Umístění: Do pracovní desky, nebo přímo do volných ploch dřezu. Bezpečnost: Pneuspínač splňuje veškeré požadavky na bezpečnost, jelikož jeho tlačítko nedává přímo el. impuls, ale tlakem stlačeného vzduchu sepne až v krabici chráněnou elektrickou část, umístěnou zvlášť. Tlačítko a elektrická část jsou spojeny vzduchovou hadičkou. Komponenty: Pneuspínač - elektronická vnitřní část, flexo - přívodní kabel s vidlicí na zásuvku, ovládací tlačítko se vzduchovým měchem, cca 2m vzduchová hadička. Funkce: Stiskem zapnout - stiskem vypnout.


Postup řešení problému s drtičem odpadu

     b. Pokud spouštíte drtič zbytků jídla pneumatickým spínačem je nejčastější závadou, že se došlo k vypadnutí propojovací hadičky jednoho z konců z tlačítka (pístku) nebo z krabičky, kde je spínač. Zkontrolujte tedy, jestli jsou oba konce vzduchové hadičky dobře nasazeny. Jeden konec hadičky pneumatického spínače kuchyňského drtiče je nasazen na výstupní trubičku tlačítka (pístku) pneuspínače odkud je vzduch hadičkou tlačen na druhý konec hadice, který je nasazen na vstupní trubičku krabice spínače (mikrospínače) drtičky kuchyňského odpadu, do které je připojen přívodní elektrický kabel a elektrický kabel z kuchyňského drtiče zbytků jídla.
    a. Došlo k úniku vzduch z hadičky, která propojuje tlačítko(pístek) s krabičkou kde je spínač. Musí se znovu oddělat stáhnout z trubičky propojovaci hadička a znovu nasadit. Tím se dostane zpět do hadicky vytlačený vzduch a spínač v krabičce začne opět fungovat ON/OFF.
    Nejlepší, komfortní a snadné spouštění drtiče odpadu. Funkce pneumatického spínače, po svižném stalčení tlačítka (pístku) a opakovaně provede ON/OFF (zapnutí/zastavení) drtiče zbytků jídla. Lze zabudovat ke každému modelu drtičky odpadu. Sada pneuspínače pro spínání drtiče odpadů Anaheim USA
    Při oddělávání pozor hadička se stahuje, pokud se bude páčit dojde k ulomení trubičky. Doporučení: aby se hadička uvolnila prvně ji zatlačím a potom stáhnu z trubičky.
    tlačítko (pístek) pneumatického spínače, vrchní část z nereového materiálu v provedení leštěný NEREZ - LESKPoužitelné pro spínání všech pneumatických spínačů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00