Jak na věc


poštovné za balíčky u české pošty

Dopis, balík do Rumunska + jak poslat + poštovné, cena

    Nevíte jak poslat dopis nebo balík do Makedonie? My Vám poradíme. Přehledně jsme pro Vás zpracovali stručný přehled poštovného spolu s náležitostmi, které je třeba dodržet. Více v našem článku Dopis, balík do Makedonie + jak poslat + poštovné, cena Dopis do Makedonie Pokud posíláte dopis do Makedonie normální 19 KČ známka A Vám stačit read more »
    Nevíte jak poslat dopis nebo balík do Lotyšska? My Vám poradíme. Přehledně jsme pro Vás zpracovali stručný přehled poštovného spolu s náležitostmi, které je třeba dodržet. Více v našem článku Dopis, balík do Lotyšska + jak poslat + poštovné, cena Dopis do Lotyšska Pokud posíláte dopis do Lotyšska normální 19 KČ známka A Vám stačit read more »
    Nevíte jak poslat dopis nebo balík do Rumunska? My Vám poradíme. Přehledně jsme pro Vás zpracovali stručný přehled poštovného spolu s náležitostmi, které je třeba dodržet. Více v našem článku Dopis, balík do Rumunska + jak poslat + poštovné, cena Dopis do Rumunska Pokud posíláte dopis do Rumunska normální 16 KČ známka A Vám stačit read more »


Dopis, balík do Ruska + jak poslat + poštovné, cena

    Nevíte jak poslat dopis nebo balík do Lichtenštejnska? My Vám poradíme. Přehledně jsme pro Vás zpracovali stručný přehled poštovného spolu s náležitostmi, které je třeba dodržet. Více v našem článku Dopis, balík do Lichtenštejnska + jak poslat + poštovné, cena Dopis do Lichtenštejnska Pokud posíláte dopis do Lichtenštejnska normální 19 KČ známka A Vám stačit read more »
    Nevíte jak poslat dopis nebo balík na Kypr? My Vám poradíme. Přehledně jsme pro Vás zpracovali stručný přehled poštovného spolu s náležitostmi, které je třeba dodržet. Více v našem článku Dopis, balík na Kypr + jak poslat + poštovné, cena Dopis na Kypr Pokud posíláte dopis na Kypr normální 19 KČ známka A Vám stačit read more »
    Nevíte jak poslat dopis nebo balík do Rakouska? My Vám poradíme. Přehledně jsme pro Vás zpracovali stručný přehled poštovného spolu s náležitostmi, které je třeba dodržet. Více v našem článku Dopis, balík do Rakouska + jak poslat + poštovné, cena Dopis do Rakouska Pokud posíláte dopis do Rakouska normální 19 KČ známka A Vám stačit read more »


Dopis, balík do Rakouska + jak poslat + poštovné, cena

    Nevíte jak poslat dopis nebo balík do Ruska? My Vám poradíme. Přehledně jsme pro Vás zpracovali stručný přehled poštovného spolu s náležitostmi, které je třeba dodržet. Více v našem článku Dopis, balík do Ruska + jak poslat + poštovné, cena Dopis do Ruska Pokud posíláte dopis do Ruska normální 19 KČ známka A Vám stačit read more »
    Nevíte jak poslat dopis nebo balík do Itálie? My Vám poradíme. Přehledně jsme pro Vás zpracovali stručný přehled poštovného spolu s náležitostmi, které je třeba dodržet. Více v našem článku Dopis, balík do Itálie + jak poslat + poštovné, cena Dopis do Itálie Pokud posíláte dopis do Itálie normální 19 KČ známka A Vám stačit read more »
    Nevíte jak poslat dopis nebo balík do Maďarska? My Vám poradíme. Přehledně jsme pro Vás zpracovali stručný přehled poštovného spolu s náležitostmi, které je třeba dodržet. Více v našem článku Dopis, balík do Maďarska + jak poslat + poštovné, cena Dopis do Maďarska Pokud posíláte dopis do Maďarska normální 19 KČ známka A Vám stačit read more »


Vyhledej pobočku pošty dle PSČ či okresu

    Možná jste to sami zažili. Máte známého dlouhodobě v zahraničí a některé produkty jsou tam cenově v jiné cenové kategorii. Někdy jsou výrobky levnější v naší rodné zemi, jiné zase v zahraničí. Chcete (si) nechat poslat balík do Austrálie, ale nemáte ponětí jak se zhostit úkolu? My Vám celý proces přiblížíme. Přehledně jsme pro Vás read more »

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00