Jak na věc


pohoda aktualizace

účetní program Pohoda

    Kontakty účetní program Pohoda: Praha, Brno, Olomouc, Zlín, Valašské Meziříčí, Ostrava, Liberec, Pardubice, Karlovy Vary, České Budějovice.
    Rozsáhlejší řešení eshopu s propracovanou grafikou a nadstandardními možnostmi filtrování a vyhledávání produktů. Doplňující obrázky, souvisjící zboží, přehlednost, SEO optimalizace se zaměřením na sociální sítě jsou základy úspěšného eshopu. Přímo z eshopu lze umísťovat na Facebook produkty z odkazem na Váš eshop. Dále je zde také zprovozněn eshop pro facebook, který načítá data z Pohody. Přímo z eshopu mohou umísťovat do FB uživatelé svoje komentáře k produktům!
    Od nejjednoduššího Eshopu Easy, který si může dovolit opravdu každý, přes přednachystaný balík Eshop MAX, jehož funkčnost splňuje požadavky současných trendů s profesionálním grafickým návrhem v ceně, až po individuálně konfigurované Eshopy na míru, tak aby byly splněny všechny požadavky zákazníka.
    Na všechny naše rozšíření k Pohodě dostanete slevu 15% navždy, pokud od nás koupíte ekonomický systém Pohoda. Nákup u nás se opravdu vyplatí.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00