Jak na věc


pojištění auto klik

Horské chaty OeAV - nový provozní řád

    Ať už vás zajímá turistika, horolezectví, skialpnismus či horská kola, v kurzech Alpenverein můžete systematicky pracovat na rozšiřování znalostí pod vedením zkušených instruktorů. Bergsteigerschule – Alpinprogram Edelweiss – Alpský klub Brno
    Vážení přiznivci hor, členové Alpenvereinu,upozorňujeme na změnu v pojistných podmínkách: Tyrol Air Ambulance je nutné volat v případě transportu a nově také při hospitalizaci! Na členských kartách je uvedeno tel.č.: +43(0) 512/224 22. Nově je také k dispozici v českém jazyce originál brožury s pojistnými podmínkami (http://www.oeav.cz/pojisteni) i formuláře pro hlášení pojistných událostí (vyplňovat je je potřeba v německém nebo anglickém jazyce, http://www.oeav.cz/hlaseni-pojistne-udalosti).
    Ještě nevíte kam na dovolenou? Zkuste to s V - tour. V odkaze (https://www.oeav.cz/aktuality/expedice-2020-s-v-tour) naleznete mnoho možností, jak zažít nezapomenutelné zážitky.
    Přináší informace o dění v Alpenvereinu, fotografie a články o horách, novinky o trendech ve vybavení pro horolezectví a horské sporty. V Rakousku zasílán zdarma, do zahraničí za 13 EUR. Nyní také na internetu.


Rodina s jedním či více nezaopatřenými dětmi za ně neplatí žádné poplatky!

    Kromě standardních výhod členství stále roste počet smluvních partnerů, jako jsou podniky cestovního ruchu, soukromé firmy a obchody, u nichž členové AV mohou využívat zvláštní slevy a bonusy.
    Využívejte slev a dalších výhod, které vám členství v Alpenvereinu přináší! Tentokrát vás zveme do obchodu https://www.monturashop.cz/, kde můžete také jako členové registrovaní u OEAV.CZ uplatit slevu 20 % na základě kupónu ze slevové knížky. Stejně tak můžete pořídit špičkové voděodolné cyklobrašny značky Ortlieb.
    Od 1. května 2013 platí nový provozní řád horských chat Alpenvereinu. Českou verzi podmínek a zároveň i výhod pro členy Alpenvereinu si můžete přečíst na tomto odkazu
    Edice map Alpenverein obsahuje 67 listů pro letní a zimní podmínky a pokrývá území téměř celých rakouských Alp včetně přilehlého okolí. Většinou v ideálním měřítku 1:25000. Pro členy AV s výraznou slevou. Přehled
    Nejen v Rakousku, ale i dalších zemích včetně Slovenska poskytují mnohé chaty členům Alpenvereinu výraznou slevu na ubytování. Využijte vyhledavač chat.


Novinky pro členy Alpenvereinu

    V zimě anebo i v létě, když zrovna nevyjde počasí pro pobyt ve skalách, můžete navštívit některou z více než stovky umělých stěn provozovaných sekcemi Alpenverein po celém Rakousku.
    Na alpských sjezdovkách se začal rozmáhat zajímavý právnický byznys sNa alpských sjezdovkách se začal rozmáhat zajímavý právnický byznys s vymáháním odškodného za lyžařské nehody. Čím dál víc Čechů tak čelí soudním sporům za to, že se při lyžování srazili s jinými lyžaři a zranili je. Češi sice do Alp jezdí pojištěni proti úrazům, ale zapomínají na pojistku proti odpovědnosti za své případné lyžařské chyby.
    Pro horské výpravy jsou připraveny modely Coleman Monviso (2 nebo 3 osoby), do méně náročných podmínek pak Coleman Tasman (2 os.) a Trailblaser (5 os.). Všechny jsou k dispozici v Brně, Údolní 57. Členové AV-Edelweiss/OEAV.CZ, kde pro Vás mají připravenou slevu 10 % na půjčovné a 50 % vratnou kauci.
    Když vyrážíte lyžovat do zahraničí, nezapomeňte se pojistit. Jinak můžete dopadnout jako Čech, kterého nedávno na Slovensku zachraňovala Horská služba a který musí nyní zaplatit statisíce.


Bez pojistky na lyže nejezděte. Při srážce oceníte i „odpovědnost“

    Změna připojištění trvalé invalidity. Od 1.12.2018 je připojištění trvalé invalidity možné uzavřít jedině přes https://oeav.mitgliederversicherungsservice.at/versicherungen/unfall-lebensrente/ a to až po zaplacení členského poplatku.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00