Jak na věc


polep auta folií cena

Polep na Leatt Brace zakázka - ukázka 13

    Celý proces návrhu designu začíná vyhledáním konkrétního modelu vozu v naší rozsáhlé databázi. Ta obsahuje přesné vektorové nákresy téměř všech modelů vozů z produkce věhlasných, ale i méně známých automobilek. Do tohoto nákresu zhruba promítneme klientovu představu budoucího designu. Ve spolupráci se zadavatelem je tento zpočátku hrubý návrh koncepce přetvořen do finální vizuální podoby. Nyní je už možné vypracovat i podrobnou kalkulaci ceny budoucího polepu.
    grafika, grafické práce • webdesign • tvorba loga - návrhy loga - logotypy • polepy aut, polepy výloh, polepy cedulí • tisk • potisk textilu • tisk na trika • produktová fotografie, produktové foto • malba na zeď
    Pokud hledáte zkušeného partnera v oblasti polepů Vašeho automobilu, polepy provozovny, polepy výloh, polepy cedulí a jiných věcí a předmětů, tak jsme tu právě pro Vás.
    Polepy aut, dodávek, motorek - řezanou reklamou (signmaking) nebo tištěnou, případně kombinovanou formou. Nejlepší efektivní způsob jak se zviditelnit a propagovat svou firmu.
    Charakteristiky a vhodnost použití jednotlivých materiálů používaných při realizaci polepů, včetně orientačních ceníků naleznete ZDE v sekci VELKOFORMÁTOVÝ TISK A PLOTTER > polep automobilů


Polep na Leatt Brace zakázka - ukázka 14

    Teprve po schválení rozpočtu klientem lze přistoupit k detailnímu dopracování grafického návrhu, jehož výsledkem je nejprve fotorealistický náhled vašeho vozu s již aplikovanou grafikou, a po konečném odsouhlasení tohoto náhledu můžeme přistoupit k vlastní realizaci.
    Všechny ceny jsou uváděny bez 21% DPH. Společnost Studio 2P s.r.o. si vyhrazuje právo je kdykoliv bez předchozího upozornění měnit, jakož i specifikace produktů.
    Polepy samolepícími foliemi. Používáme tištěnou formu polepů včetně laminace nebo tzv. signmaking - (řezaná forma), vhodná na písma a dekory. Polepy provádíme do interiérů, exteriérů výloh (samolepicí folie v matu či lesku s možností ochranného UV lamina proti poškrábání a vyblednutí na slunci, nebo užíváme děrovanou folii - one wey vision zkrze níž lze koukat wen). Polepy cedulí, orientační systémy a popisy. Polepy podlahovou grafikou opatřenou speciální ochrannou folií určenou na podlahy.
    Buď te vidět zdálky, Polepy výloh vám mohou přilákat kolem jdoucí zákazníky. Lze kombinovat více technik polepů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00