Jak na věc


polykarbonátové sklo na balkonové zábradlí

Podrobnosti k polykarbonátu 8 mm

    Univerzálny prvok umožňujúci automaticky otvárať a zatvárať strešné okná skleníkov a tak pohodlne, automaticky regulovať teplotu vo vnútri skleníka. Automatický otvárač okná skleníka zabraňuje prehriatiu skleníku
    Jedná se o nejtenčí komůrkové polykarbonátové desky o tloušťce 8mm. Své uplatnění nachází (obdobně jako tl. 8mm) především při prosklívání pařenišť, skleníků, střešních oken a výlezů. Můžeme na ně narazit však i v reklamně jako lehké a cenově velmi zajímavé nosiče. Dostupné jsou čiré, mléčně zabarvené a bronzové.
    Řezy polykarbonátové desky o síle 10 mm. Široká nabídka rozměrů. Ekonomické provední BASIC (tenčí polykarbonát). Čirá barva polykarbonátu. Dutinkové polykarbonátové desky, jsou ideálním řešením pro zateplené prosklení střech a stěn. Rozměry jsou uváděny v poměru: délka x šířka.
    Komůrkové polykarbonátové desky o tloušťce 8mm jsou vynikající materiál pro tepelně izolační nerozbitné zasklívání, prosvětlování a zastřešení. Doprava jakéhokoliv polykarbonátu i příslušenství je 500Kč!!
    Montáž tohoto materiálu není nijak složitá a zvládne ji téměř každý. Nyní již jen vybrat tu nejvhodnější desku pro Váš projekt. Montážní návod naleznete zde.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00