Jak na věc


povinné ručení pojišťovna slavie

Pojištění asistenčních služeb SLAVIA ASSISTANCE

     Při pojištění povinného ručení na osobní automobil zdarma na 1 rok základní varianta pojištění Kryštof v hodnotě 1500 Kč ročně. Pojištění slouží k odškodnění finančních ztrát řidičů, spojených s dopravními přestupky řešenými ve správním řízení. K tomuto pojištění je zaveden výhodný bonusový systém: - bonus po prvním roce bezeškodního průběhu 30% - bonus po druhém roce bezeškodního průběhu 50% Asistenční služba Slavia Assistance nebo Slavia Assistance Basic Zdarma na rok originální pojištění Kryštof Zdarma na rok cestovní europojištění Slevu 10% při uzavření dalšího pojištění u Slavia pojišťovny
    Za 465,- Kč. lze sjednat pojištění střetu se zvěří pro automobily do 3,5t, podle DPP SSZ 07/2014, se spoluúčastí na škodě 10%, min. však 1 000Kč, limit plnění 100 000Kč.
     Za 700,- Kč lze sjednat pojištění živelních nebezpečí pro automobil do 3,5 t podle DPP ŽIV 07/2014, se spoluúčastí na škodě 5 % min. 5 000 Kč, limit plnění 50 000 Kč. Pojištění se vztahuje pouze na ČR.
    Slavia pojišťovna má své kořeny velice těsně spjaty s počátky pojišťovnictví v Čechách. Navazuje na úspěšnou tradici jedné z nejstarších a nejvýznamnějších finančních institucí – Vzájemné, kapitály a důchody pojišťující banky Slavie, mezi jejíž klienty patřila spousta velikánů tehdejší politiky i kultury. Vznik Slavie podporoval např. František Palacký a mezi původní zaměstnance dokonce patřil i spisovatel Jaroslav Hašek.
    Společnost chce být první volbou pro vybrané skupiny klientů, pro které má vždy nejvýhodnější pojistný produkt, který je vždy jednoduchý a snadno pochopitelný.


Pojištění všech skleněných oken vozidla

    Za 225,- Kč lze sjednat dle DPP ASS 07/2014, ve kterých jsou uvedeny limitem plnění a přesným popisem krytí a pro vozidla do 3,5 t a pro motocykly. Pojištění je poskytováno zdarma k variantám POV PROFI a POV PREMIUM.
    Povinné ručení POV PROFI zdarma se službou SLAVIA ASSISTANCE - k poruše i k nehodě (pro automobily do 3,5 t)K variantě POV ZÁKLAD je nutno službu SLAVIA ASSISTANCE připojistit za 200,- Kč/rok.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00