Jak na věc


práškova metalurgie superslitin

Žaluzie - interiérové i venkovní

    Polyesterové hmoty nanášíme stříkáním (elektrostaticky, tribostaticky) v elektrostatickém poli. Částice prášku se elektricky, nabíjí lakovaný předmět je přitom uzemněn. Tím se vytvoří dostatečná vrstva prášku na předmětu a udrží ho na místě, dokud se neroztaví v peci a nepřilne k povrchu.
    Používáme polyesterové fasádní barvy. Lze dosáhnout matného, lesklého a strukturního provedení. Další varianta je krytí transparentním nebo barevným lakem.


Nový e-shop s venkovními roletami na míru

    Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. je český výrobce stínící techniky s tradicí od roku 1991. Výrobní portfolio doplňuje související technika a výrobky pro interiéry i exteriéry. Součástí firmy je komerční provoz vysoce moderní práškové lakovny pro železité a hliníkové povrchy. Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. provádí komplexní servis – poradenství, zaměření, výrobu, montáž, záruční i pozáruční péči. Finální výrobky disponují dle přání klienta širokými možnostmi v barvách, technickém provedení, značkových motorických pohonech či rozměrové škále. Ve všech případech se jedná o zakázkovou výrobu na míru klientovi. Firma klade důraz na vysokou kvalitu svých výrobků, veškeré používané komponenty pro výrobu jsou prvotřídní kvality českého či západoevropského původu. Hlavním cílem je maximální uspokojení zákaznických potřeb s ryze individuálním přístupem. Na vysoké profesionální úrovni je firma schopna nabídnout zákazníkovi výrobek s hodnotnými užitnými vlastnostmi a vyváženým poměrem kvality a ceny.
    Práškové lakování zahájila firma již v roce 1996. V tomto roce jsme zakoupili moderní technologii na lakování malých a středních profilů. Vysoká kvalita nanášených povrchů pomohla firmě rychle získat síť stálých zákazníků. V roce 2005 došlo k rozšíření kapacity práškové lakovny o novou speciální kabinu. Vzhledem k velkému zájmu o naše služby se i přes směnný provoz lakovna dostala do kapacitní i technologické tísně, proto byl připraven investiční záměr vybudování nové komerční práškové lakovny. 
    Díky nově zbudované lakovně v roce 2016 za použití nejmodernějších technologií je naše lakovna schopna zpracovávat 1000 m² lakovaného povrchu denně v bezkonkurenční kvalitě. Široký výběr barevných odstínů, včetně metalíz a zvláštních efektů, jako předúpravu používáme železitý fosfát.


ruční aplikační zařízení WAGNER

    Technologickou skladbu linky na bázi křížového podvěsného dopravníku tvoří taktovaný odmašťovací stroj, vodní hospodářství se stanicí pro výrobu demivody a čistírnou odpadních vod, sušárna po odmaštění, kabina pro nanášení práškových plastů a vytvrzovací pec. Vysoká kvalita předpovrchové úpravy je dána závěrečným oplachem demivodou s možností speciální pasivace pro hliníkové povrchy.
    Povrchově upravíme veškerou zámečnickou výrobu z hliníkových materiálů, jako např. mříže, konstrukce, vozíky, židle, stoly, regály, obložení, podhledy, tyče, jekly, balkonové zábradlí, klempířské prvky, garážová vrata, profily a díly pro všechny typy rolet, ploty, rámy jízdních kol, disky a mnoho jiného.
    Velký výběr práškových barev skladem, rychlost lakování automatickým zařízením, veliké rozměry a výkonná velkokapacitní lakovací linka s kvalitní obsluhou, výborná dopravní dostupnost = vysoká kvalita laku a nízká cena.
    Technologie lakování práškovými plasty pracuje na principu nanášení elektricky nabitých částic prášku na uzemněný lakovaný předmět. Výsledná elektrostatická přitažlivá síla stačí k vytvoření dostatečné vrstvy prášku na předmětu a udrží suchý prášek na místě, dokud se neroztaví a nepřilne k povrchu. Po nanesení prášku na lakovaný předmět následuje jeho vytvrzení při teplotě 170 – 210 °C.


VYPALOVACI PEC 186X140X80CM, 22kW/400V

    Práškové lakování, známé také pod názvem komaxit, využívá nejmodernějších technologií pro nanášení barevných práškových plastů. K tomu dochází za pomoci automatické chemické předúpravy, automatického nebo ručního stříkacího boxu a vypalovací pece.K dokonalému splynutí práškové barvy a povrchu lakovaného materiálu dochází za přispění elektrostatického a tribostatického nabíjení částic, zatímco lakovaný předmět je uzemněn. Tato technologie zajišťuje vytvoření dostatečně silné, pravidelné a kompaktní vrstvy barevného prášku na povrchu lakovaného předmětu. Po finálním vypálení se z práškového plastu stává celistvá vrstva laku.
    Koncem srpna 2008 byla uvedena do provozu nová vysoce moderní linka pro nanášení práškových plastů, komplexně zaměřená na železité a hliníkové povrchy. Je určena pro povrchovou úpravu dílců do délky 4,5 m a váhy 250 kg. Výraznou prioritu tvoří pracoviště s vícestupňovou technologií předúpravy povrchu dílů.
    Rolety venkovní    Interiérové a venkovní žaluzie    Garážová vrata   Markýzy    Hliníkové parapety    Slunolamy a hliníkové okenice    AL brány a ploty    Hliníkové zábradlí    Hliníkové fasády    Hliníková okna a dveře Heroal    Hliníkové lišty, interiérové obložení    Interiérové doplňky a obrazy    Květináče a zahradní nábytek    Hliníkové plechy, lišty a profily    Ostatní hliníkové výrobky    Prášková lakovna
    HLINÍKOVÉ BIOKLIMATICKÉ PERGOLY - nové AKČNÍ CENY pro zimu a jaro 2019 - AKCE!Hliníkové bioklimatické zahradní pergoly - zahradní přístřešek pro náročné. Tento druh speciálních hliníkových pergol je i...


Prášková barva dle vzorníku Pantone

    Prášková lakovna s vysoce moderní technologií nabízí více než 180 odstínů RAL převážně fasádní kvality. Garantovaná výsledná kvalita je mimo jiné podmíněna aplikací kvalitních práškových barev od renomovaných výrobců.
    Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. nabízí nadále i lakování velmi malých dílů na samostatném nanášecím pracovišti, plně splňujícím standardy čistoty a kvality nástřiku.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00