Jak na věc


prezentace rozvíjející větné členy - předmět

Československo-polský spor o Těšínsko (1918–1920)

    Shrnující rozsáhlá prezentace je zaměřena na vybrané významné události a fenomény světových dějin v letech 1980-1984. Je doplňujícím materiálem cyklu Rok po roce, který je zpracováván na základě stejnojmenného rozhlasového pořadu připravovaného pro ČRo 6 Petruškou Šustrovou a Petrem Kourou. Prezentace s pomocí řady dobových fotografií shr...
    Seznamte se s historií Krakovských Židů v přehledné ilustrativní prezentaci polského učitele Adama Musiała z Krakova. Zaměřil se na náboženský život, kulturu, práci, vzdělávání, sport, lékařské a dobročinné aktivity krakovských Židů v meziválečném období.
    Projekt několika neziskových organizací působících na poli vzdělávání, které na jednom místě středním školám nabízejí soubor aktivit a materiálů připomínajících 30. výročí sametové revoluce. Tento soubor má studentům představit ne...
    Jiří Potůček byl českým parašutistou, vycvičeným za II. světové války v Anglii. Biografická prezentace shrnuje základní události jeho života od narození až po tragickou a dodnes nevyjasněnou smrt. Autorka do prezentace zařadila rovněž vyprávění své babičky, jejíž maminka zažila „hon“ na Jiřího Potůčka alias Aloise Tolara v Trnové.


Vložte náš přehrávač prezentací na své webové stránky

     Seminární práce Semestrální práce Ročníková práce Absolventská práce Bakalářky Bakalářská práce Diplomová práceSeminárkyDiplomkyDisertační práceMBA práceRigorózní práceLLM práceHabilitační práceSlohové práceEsejÚvahaReferátZápočtová práceČtenářský deníkPrezentacePřípadová studiePR článkyRecenze
    Shrnující prezentace je zaměřena na vybrané významné události a fenomény československých dějin druhé půle 80. let 20. století. Je doplňujícím materiálem cyklu Rok po roce, který je zpracováván na základě stejnojmenného rozhlasového pořadu připravovaného pro ČRo 6 Petruškou Šustrovou a Petrem Kourou.
    Výuková prezentace se zabývá novými směry a možnostmi výtvarného umění využívaných umělci od druhé poloviny 20. století. Bohatě ilustrovaná prezentace určena především studentům vyšších ročníků gymnázií a zájemcům o výtvarné umění.
    Pokud na internetu marně hledáte pps prezentace ke stažení, je nám ctí odkázat Vás na následující stránky, kde si jistě vyberete z široké nabídky kvalitních pps prezentací podle své potřeby:


Vložený přehrávač prezentací používá technologii HTML5 a poskytuje možnost se oznámit s prezentaci přímo na stránce, pro prohlédnutí nepotřebujete Flash nebo PowerPoint

    Rozsáhlá výuková a ilustrativní prezentace mapující dramatický průběh únorové vládní krize, její příčiny a vyústění. Je zaměřena na konání prezidenta, politiků komunistických i nekomunistických, reakce veřejnosti a moment rozhodnutí. Můžete využít bohatého obrazového materiálu (fotografie, dobový tisk, karikatury), úryvků z memoárů, infor...
    Byli jste ve škole či v zaměstnání pověřeni tvorbou prezentace, ale nevíte jak na to? Zajímá Vás, jak má vypadat správná a zábavná prezentace a čemu se naopak vyhnout? Slyšeli jste už o spojení webová prezentace, ale chcete si udělat přesnější představu, o co se vlastně jedná? Láká Vás využít možnosti prezentace na howrse? Nevíte, jak vytvořit pps prezentaci s hudbou? Pokud Vás tyto otázky skutečně trápí, pak je tento článek určen právě Vám!Jménem serveru Napisemezavas.cz Vás vítáme na našich stránkách a dovolujeme si nabídnout Vám služby našeho profesionálního a vyspělého kolektivu v oblasti přípravy podkladů k odborným textům a dílům. Vypracovat kvalitní prezentaci není tak snadné, jak by se mohlo zdát, proto je nám ctí představit Vám v tomto článku s možností nechat si vyhotovit 100% originální a poutavou prezentaci právě u nás! Čtěte dál a dozvíte se mnohem víc než jen odpověď na následující otázky:


Rok po roce - 1980-1984 v Československu - pracovní listy

    Prezentace howrse vznikají na základě speciálního html kodéru, který propůjčí Vaší prezentaci originální grafiku a neotřelý vzhled. Prezentaci howrse si můžete na následující stránce vytvořit sami dle svých představ (vše je zdarma, je jenom potřeba dodržet uvedené podmínky použití):Vytvoření howrse prezentace
    Pokud Vás zajímají prezentace ke stažení zdarma, nabízíme Vám následující odkazy, na nichž si zcela jistě vyberete z širokého spektra čistě zábavných, ale také poučných a zajímavých prezentací:
    Výuková prezentace přehledně shrnuje základní etapy ve vývoji Kuby v turbulencích 20. století. Od soumraku koloniálních dob, přes republikánské zřízení, období diktatur až po revoluci a sociálně-inženýrský totalitní experiment bratří Castrů. Materiál obsahuje mapy, dobové fotografie, propagandistické obrazy, literaturu i zdroje k dalšímu ...
    Prezentace analyzuje fungování fašistické propagandy v Itálii, a to jak obecně, tak i na konkrétních případech. Pozornost je věnována propagandě ve volném čase, v rozhlase, časopisech, denním tisku a v kinematografii, zejména v dokumentech a filmových týdenících. Příslušná kategorie je doplněna dobovým obrazovým a fotografickým materiálem...


Mnichovská dohoda (29. 9. 1938 )

    Prezentace přináší základní údaje o osobnosti československého komunistického politika a prezidenta Antonína Novotného, za jehož vedení se na přelomu 50. a 60. let 20. století musel režim potýkat s neustále se zhoršující hospodářskou situací v zemi, dopady teroru a vykonstruovaných procesů 50. let a narůstající opozicí uvnitř ÚV KSČ, kter...
    Prezentace shrnuje příčiny a průběh sporu o území Těšínska v letech 1918–1920. Pozornost je věnována národnostní situaci v regionu před první světovou válkou a okolnostem ozbrojeného střetu mezi ČSR a Polskem v lednu 1919. Dále následuje popis událostí spojených s přípravami plebiscitu na Těšínsku.
    Soubor pracovních listů z cyklu Rok po roce - 1980–1984 v Československu je zaměřen na práci s dobovými prameny (texty, fotografiemi, svědectvími, grafem či státními znaky) k vybraným významným událostem a fenoménům československých dějin první půle 80. let.
    Webová prezentace obvykle slouží k propagaci firmy, instituce, produktů nebo služeb na internetu. Tento typ prezentací většinou běží na software zvaném publikační či redakční systém. Webová prezentace je vlastně podtypem webové stránky. Oproti klasickým statickým webovým stránkám mají o poznání dynamičtější webové prezentace spoustu výhod, zejména větší atraktivitu, přehlednost, názornost a vizuální estetičnost.


"Kdo si dnes vzpomene na Armény?"

    Tři prezentace jsou výsledkem společného projektu o socialisticko-realistickém umění Ostravy a Varšavy, který byl součástí mezinárodní česko-polské studentské výměny. Čeští studenti mapovali památky socialistického realismu v Ostravě, zaměřili se především na architekturu a sochařství. 
    Výuková prezentace dokumentuje proměnu Československa po únoru 1948 v totalitní stát. Text doplněný řadou dobových fotografií a náhledy archivních dokumentů se věnuje zásadním poúnorovým změnám v politice, bezpečnostních složkách, ekonomice a životě společnosti.
    Výuková prezentace popisuje holocaust Židů v Evropě a se zvláštním zřetelem na Protektorát Čechy a Morava. V úvodu je zmíněna terminologie a je také vysvětleno, v čem je holocaust jedinečný. Dále je pozornost věnována nástupu nacismu a prvním protižidovským opatřením v Německu. Pozornost je věnována Norimberským zákonům a celkové genezi v...
    Výuková prezentace se zabývá dějinami města Ostravy a širšího moravsko-slezského regionu v období nacistické okupace. Osudy města a jeho obyvatel jsou zobrazeny na pozadí tzv. velkých dějin. Jde o krátkou ukázku, pokus ukázat možnosti mikrohistorie.


Jiří Potůček - krycím jménem Alois Tolar

    Sinice jsou : Autotrofní organizmy, nejstarší organizmy s fotosyntézou rostlinného typu. Některé produkují toxiny, které způsobují alergie, ekzémy. Často.
    Pps prezentace jsou společně s formátem ppt jedním z nejčastějších typů prezentací. Prezentace pps se těší značné popularitě, protože je lze snadno otevřít v programu Microsoft PowerPoint, který je nainstalován prakticky na všech počítačích, kde se s prezentacemi pracuje.
    Pokud si ani poté, co jste si přečetli náš článek o prezentacích, na tvorbu tohoto díla sami netroufáte, nahlédněte prosím do našich všeobecných obchodních podmínek i ceníku a pokud se jednoznačně rozhodnete pro objednávku Vaší prezentace u serveru Napisemezavas.cz, vyplňte prosím naši objednávku. Obratem se Vám ozveme prostřednictvím uvedené emailové adresy a dohodneme se s Vámi na termínu i ostatních podrobnostech.


TOP-100 zhlédnutí za posledních 24 hodin

    Vytvořit pps prezentace s hudbou není díky šikovnému programu Microsoft PowerPoint vůbec žádný problém. Přidat do Vaší prezentace hudební soubory a zvuky není nic obtížného – potřebujete pouze mít požadovaný hudební soubor uložený na pevném disku v jednom z běžných formátů (např. mp3, wav, wmw. či wma). Poté soubor do prezentace vložíte (pomocí volby „vložit“) a upravíte všechny požadované aspekty (začátek, hlasitost, další efekty …). Pro podrobný návod k vkládání hudby do prezentací viz:
    Představujeme vám novou aktivitu IWitness v českém jazyce. Tato e-learningová výuková aktivita se zaměřuje na historii genocidy Arménů za první světové války. Název vychází z dochovaného textu projevu Adolfa Hitlera v Obersalzberg...
    Představujeme vám novou aktivitu IWitness v českém jazyce. Tato e-learningová výuková aktivita se věnuje poslednímu pogromu v českých zemích, který proběhl v Holešově na začátku prosince roku 1918.
    Vytváření prezentace – je to jen první krok. Udělit přístup k prezentaci pro někoho jiného vždycky bylo složité, zejména když je třeba vytvořit prezentaci na někoho, kdo nemá stejný software pro tvorbu prezentací. Mnohem obtížnější, když potřebujete poslat prezentaci více příjemcům, protože každý má svou vlastní sadu softwaru, operační systém apod.


Přihlásit se přes sociální síť:

    Pokud hledáte dobrou prezentaci nebo jen skvělý nápad pro prezentaci, SlidePlayer poslouží vám dobře. Můžete si stáhnout prezentaci, které se vám líbí, ve formátu.ppt (Microsoft Power Point) po předběžném prohlížení přes vestavěný přehrávač prezentací. Takže se můžete vyhnout stahování zbytečných souborů, ke kterému dochází, když hledáte prezentace on-line.
    Pro tvorbu webových prezentací a jejich provoz existuje vícero publikačních systémů. Pro více informací na toto téma viz: Shopcentrik.cz/slovnik/webove-prezentace.aspx či Netsystems.cz.
    V Centru PANT v Ostravě proběhlo v pátek 11. 10. 2019 slavnostní vyhlášení cen XI. ročníku EUSTORY. Ceny předal herec Ondřej Malý, režisérka Marta Nováková a předseda spolku PANT Petr Pánek. Za Ostravskou univerzitu promluvila Nin...


Dopisy Dr. Milady Horákové z pankrácké cely smrti

    Prezentace není sice přímo odborný text, ovšem má s ním mnoho společného. Jedná se o samostatné dílo, které bývá velmi často zadáváno na základních, středních i vysokých školách, proto je nutné se seznámit se zásadami jeho tvorby.Prezentace je z technického hlediska soubor nejčastěji ve formátu pps nebo ppt, který se otvírá v programu Microsoft PowerPoint. Skládá se z určitého počtu tzv. slidů, které mohou obsahovat buď jenom samotný text, nebo text podkreslený obrázky, videem, hudebními soubory atd.Účelem prezentace je více či méně stručně seznámit posluchače s daným tématem. Hloubka a podrobnost výkladu samozřejmě závisí na okolnostech a na požadavcích vyučujícího. Prezentující by měl představované problematice dobře rozumět a měl by být schopen reagovat na případné otázky publika.Tajemství dobré prezentace spočívá především v umění prezentujícího zaujmout své diváky, aby si z jeho výkladu odnesli co nejvíc. Říká se, že rozhodující roli hraje již prvních několik vteřin – pokud mluvčí
    Představujeme vám novou aktivitu IWitness v českém jazyce. Tato e-learningová výuková aktivita se zaměřuje na pochopení rozsahu genocidy Romů a Sintů za druhé světové války. 
    Zveřejněte své oblíbené prezentace prostřednictvím různých sociálních sítí. Tím ukážete užitečný servis svým přátelům a kolegům a pomůžete projektu SlidePlayer, aby se rozvíjel a doplňoval dobrými prezentacemi.
    Prezentace doplňuje autorovu studii Ostrava době „normalizace“ (1969–1988) a přináší bohatý výběr dobových pramenů k danému tématu a období, především cenných fotografií z fondů Archivu města Ostravy.


SlidePlayer - To je nejen vzdělávací zdroj ale také sociální síť, díky které vaše práce bude přistupná širokým vrstvám uživatelů. Vkládejte prezentací na naši stránku a zvýšte popularitu vaší práce na webu. Díky pohodlnému režimu čtení a šíření prostřednictvím sociálních sítí vaši prezentaci si prohlédnou miliony uživatelů. Dozvíte se názory na svou práci a zjistíte, co si o ní myslí ostatní.

    Pokud si nutně nepotřebujete objednat prezentaci přímo na míru dle vlastního zadání, může se Vám hodit odkaz na profesionálně zpracované a úspěšně obhájené prezentace ke stažení. Na následující stránce naleznete desítky vysoce kvalitních prezentací na různá témata a za příznivé ceny, kde si určitě vyberete prezentaci, která se Vám nejlépe hodí. Navštivte následující rubriky s našimi prezentacemi a přesvědčte se sami:
    Shrnující rozsáhlá prezentace je zaměřena na vybrané významné události a fenomény světových dějin v letech 1985-1989. Je doplňujícím materiálem cyklu Rok po roce, který je zpracováván na základě stejnojmenného rozhlasového pořadu připravovaného pro ČRo 6 Petruškou Šustrovou a Petrem Kourou. Prezentace s pomocí řady dobových fotografií shr...
    Díky projektu SlidePlayer není to problém. Nyní vaše prezentace bude k dispozici po celém světě jen se 3 snadnými kroky: přihlášení do sociální sítě, nahrávání a sdílení. SlidePlayer má unikátní vestavený přehrávač prezentací bez zvláštních požadavků na software. Díky tomu prezentace lze úspěšně zobrazit na Mac, Windows, Android apod. a už nikdy si nemusíte lámat hlavu jak upravit prezentaci pro různé platformy a softwarové požadavky.


Rok zázraků 1989 - příčiny, počátky a průběh rozpadu Východního bloku

    Prezentace přináší základní biografické informace o bezesporu nejvýraznější postavě polské politiky první půle 20. století u příležitosti 150. výročí jeho narození. Události z Piłsudského života jsou zasazeny do určujících etap ve vývoji polského meziválečného státu. Materiál přináší dobové fotografie, mapy, karikatury, odkazy na literatu...

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00