Jak na věc


prikopovy mulcovac bazos

Stranový příkopový mulčovač MBL lehký LW

    Lehčí varianta bočního mulčovače MB je určena pro práci s lehčími traktory za nižší pracovní rychlosti pro mulčování zemědělských a komunálních ploch se sklonem +90°/-60°.
    Výsuvné příkopové rameno Humus BMS s dosahem až 430 cm je určeno pro údržbu komunálních ploch. Možnost volby kladívkového nebo bezpečnostního systému mulčování, lze použít s lehkou hydraulickou mulčovací hlavou Humus SMH.Čelní nebo zadní agregace na 3-bodový závěs Kat. I a II. (model 3530 pouze čelní agregace), hydraulické ovládání, pracovní provedení vpravo, bezpečnostní systém překážky, směr otáčení nožové hřídele vlevo / vpravo. Ovládací panel v kabině obsluhy s ručním tlačítkovým ovládáním, mechanická pojistka proti přetížení, CE - ochranné kryty. Plovoucí bezpečnostní mulčovací hlava pro optimální přizpůsobení terénu.Minimální požadovaný výkon nosiče od 18 kW / 25 k. do 33 kW / 45 k.
    Klidný provoz umožňuje elektronicky vyvážený rotor s patentovaným rozložením kladiv Low Vib (LW). Ten zajišťuje menší zdroj vibrací, minimální deformaci v ohybu a napětí, což prodlužuje životnost mulčovače.


Výsuvné příkopové rameno Humus BMS

    Větší boční posuv je umožněn převodovkou, která je umístěna na vnější straně stroje a opatřena ochranným rámem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00