Jak na věc


prodej nemovitosti vyřazené z majetku firmy techni

Armáda znovu prodává automobily, nabízí i zánovní ženijní dílnu

    Česká armáda disponuje přibližně 15 tisíci kusy různé techniky, což je podle ministra obrany Alexandra Vondry neúměrně velké množství. Letos má proto resort v plánu rozprodat přibližně 3 tisíce kusů vyřazené techniky a ve stejném trendu chce pokračovat i v budoucnu. Příjmy z prodeje jdou do rozpočtu ministerstva obrany a Josef Lachman doufá, že resortní pokladně přilepší i aktuální výprodej kolové techniky. „Pokud se nám podaří prodat vše, mohli bychom utržit kolem 40 milionů,“ tvrdí.
    Zbavování se nepotřebného majetku je jednou z priorit resortu obrany. Vloni MO získalo z prodeje techniky a nemovitostí cca 400 milionů, letos by rádo utržilo až 1 miliardu korun. V oblasti nemovitého majetku armáda naposledy nabízela například hotelové zařízení Lipno – Hůrka či letiště Všechov u Tábora, v oblasti movitého majetku pak rozprodávala například obrněnou techniku, raketomety, spojovací materiál, sportovní a zařizovací předměty.
    14.10.2019 • Adéla Citová z ASC DUKLA obhájila titul šampionky v soutěži jednotlivkyň na mistrovství světa ve sportovním aerobiku v nizozemském Leidenu, s Karolínou Jánskou ještě přidala stříbro v závodě dvojic.
    „Doufám, že budeme úspěšní i tentokrát. Minule se nám podařilo prodat vše, co jsme nabízeli,“ říká ředitel odboru pro nakládání s nepotřebným majetkem Josef Lachman.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00