Jak na věc


prodejna květin ve stanici metra kobylisy

SPECIALIZOVANÁ PRODEJNA A SERVIS JÍZDNÍCH KOL

    V prodejně máme vystaven průřez naší bohaté nabídky horských, krosových, silničních, dětských a městských kol především značek Focus, Superior, Dema a STR.
    Navštivte naši kamennou prodejnu v Morkovicích a prohlédněte si kola a doplňky z našeho sortimentu, nebo si nechte zkontrolovat kolo v našem servisu. Vždy vás rádi uvidíme.
    Pokud máte zájem o naše zboží a služby i v jiném čase, než je otevíravi doba naší prodejny, neváhejte nás telefonicky kontaktovat a my se vám pokusíme přizpůsobit.
    Naši nabídku kol se snažíme dělat ve velkém uživatelském i cenovém rozpětí, prodávéme kola pro děti, rekreační cyklisty, babičky až pro cyklisty závodníky.
     Naše kamenná prodejna a servis jízdních kol se nachází v Morkovicích na ulici 17. Listopadu 137 proti zámku a kostelu. Při návštěvě naší prodejny vám rádi poradíme s výběrem vašeho nového kola, nových doplňků, komponentů, případně v našem servise odstraníme závadu na vašem kole.


LeRoy získal 3. místo Obchodník roku 2018 - v prodejním obratu Zdravotních matrací s nejvyšší zdravotní certifikací - Zdravotní produkty I.kategorie.

    MAGNIFLEX - Celosvětový lídr ve výrobě a prodeji zdravotních matrací vyhodnotil na základě prodejů matrací Magniflex uskutečněných v roce 2018 v prodejnách LeRoy studio v Ústí nad Labem, Žižkova 3500/24 a Teplice, Masarykova 1047/92 naši společnost na vynikajícím 3. místě v rámci celé ČR.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00