Jak na věc


program bene počet klientů

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

    3. Elektronickou – online vstupenkou se rozumí jedna elektronická – online vstupenka nebo více elektronických – online vstupenek, které si Kupující objedná a zaplatí přes internet.
    S kuchařem kolem světa po Paříži (1/6)Dánská a turecká kuchyně. Fred Chesneau vás provede světovou gastronomií, a přesto bude mít Eiffelovku stále na dohled! Francouzský cyklus
    Čarodějky VII (15, 16)(Charmed VII) Sestry Halliwellovy postupně zjišťují, že jsou obdařeny magickou mocí, která jim pomáhá v boji proti zlým duchum a ďábelským silám. Sedmá řada amerického seriálu (2004). Hrají H. M.
    Slepá láska (53) -W -HDEpizoda: Svádění Krásná, avšak chudá Marina se narodila slepá. Bude její hendikep a společenský status překážkou v lásce k bohatému Albertovi? Mexická telenovela (2017)
    Mr.GSShow Michala Suchánka a Richarda Genzera s tušenými hosty, ale zcela netušeným pruběhem. Účinkují zpěvačka Lucie Bílá a lékař Pavel Boček. Režie O.
    Americká manželka (1,2)(American Housewife) Katie Ottová je sebevědomá, nesmlouvavá manželka a matka tří dětí, starající se o svou rodinu, která samozřejmě není dokonalá.


Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

    Sue Thomas: Agentka FBI (19)(Sue Thomas Story) Billy, nad kterým drží Jack ochrannou ruku, pod vlivem drog postřelí soudce, u kterého mu Jack sehnal místo. Brzy se zjistí, že Billymu hodily drogy do pití dívky na rave párty.
    Policie - New York VII (10) -W -HDEpizoda: Starý případ Policejní jednotka newyorské policie řeší každý den drsné případy, které často přinášejí velmi netradiční situace.
    ZáchranářiNikdo nezná tenkou hranici mezi životem a smrtí tak dobře jako oni. Záchranáři. V situacích, kdy jde doslova o všechno. Čtyři příběhy, čtyři výjezdy. Buďte s námi u toho!
    Simpsonovi XII (1)Speciální čarodějnický díl Opět jsou tu tři hrůzu nahánějící historky. Homer po otravě brokolicí zemře, děti uvíznou v doupěti zlé čarodějnice a delfíni zaútočí na Springfield...
    Šmankote, babičko, čaruj!Lucie Vondráčková se věnuje zkrášlování strašidel v lesním salonu krásy. Jednou do začarovaného lesa zabloudí čeledín Jakub... ČR 1998, pohádka.
    Ďáblice -ST -W -HDNáhodné seznámení ženatého Boba s půvabnou spisovatelkou Meryl Streepovou přeroste ve vášnivý vztah. Pro ten však nemá pochopení Bobova manželka a rozhodne se záletníka totálně zničit...


Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

    Není houba jako houbaVeselá pohádka o napravené chamtivosti, Houbovousově čarování i lásce (1996). Hrají: K. Trojanová, A. Elsnerová, M. Kubec, M. Zounar, P. Kostka, B. Holišová a další. Scénář H. Sýkorová. Kamera M. Dostál. Režie V. Janečková
    Slepá láska (54) -W -HDEpizoda: Vanesa se trápí Krásná, avšak chudá Marina se narodila slepá. Bude její hendikep a společenský status překážkou v lásce k bohatému Albertovi? Mexická telenovela (2017) (Premiéra)
    Jaro 45 (4/20)Hořící peklo. Tento díl jsme věnovali poslednímu krutému vraždění nacistů na Moravě – v místech jako byly Ploština, Vařákovy paseky nebo Juřičkův mlýn.
    Mistři zastavárny XII (21,22)(Pawn Stars XII) Starožitnictví Gold &Silver Pawn Shop v Las Vegas je rodinný byznys založený Richardem "The Old Man"Harrisonem v roce 1988.
    Právem odsouzeni (7) -W -HDEpizoda: Prosťáček Dcera bývalého prezidenta Hayes je pověřena vedením pátracího týmu, který hledá skutečné viníky nesprávně uzavřených případů.
    4. Pro smluvní vztah mezi Prodávajícím a Kupujícím je rozhodující verze Všeobecných obchodních podmínek platná v den uhrazení platby kupní ceny za vstupenku.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00