Jak na věc


projektant průmyslový objekt zlín

Nabídky práce pro projektanty, pracovní příležitosti, výhodnější zaměstnání aktualizace vždy v pondělí ráno

    Na Bydlo.cz najdete nejlepší inspiraci z oblasti architektury a realizace interiérů. Profesionálům nabízíme prostor pro prezentaci vlastní práce a příležitost se odborně vyjádřit. Objevte nový rozměr sdílení nápadů i hledání inspirace pro bydlení.
    Naši smluvní partneři jsou pravidelně odborně školeni k projektování systému ohřevu TUV s použitím ohřívačů vody QUANTUM. V případě nejasností při projektování nabízíme možnost kdykoliv konzultovat problém s projekčními pracovníky společnosti QUANTUM.
    Projektant Brno se zabývá projektovou přípravou pozemních staveb od studie po realizaci. Po celou dobu jsme odborným partnerem investora. Spolupracujeme s širokým spektrem projektantů a architektů. Naším cílem je nabízet investorovi takové služby, které mu umožní vylepšit a následně realizovat jeho vize, ať už jde o nízkorozpočtový rodinný dům, luxusní vilu nebo třeba wellness.
    - Vyberte kraj (CZ/SK) -PrahaStředočeský krajJihočeský krajPlzeňský krajKarlovarský krajÚstecký krajLiberecký krajKrálovéhradecký krajPardubický krajKraj VysočinaJihomoravský krajOlomoucký krajMoravskoslezský krajZlínský krajBanskobystrický krajBratislavský krajKošický krajNitranský krajPrešovský krajTrenčínský krajTrnavský krajŽilinský kraj


nabídky práce v Karlových Varech

    Společnost QUANTUM a.s. úzce spolupracuje s více než 1000 projekčními pracovníky z celé České republiky, k teří se zabývají projekcí a navrhováním systému ohřevu TUV s využitím plynových zásobníkových ohřívačů vody QUANTUM.
    Pro získání návrhu systému ohřevu TUV nás kontaktujte.Z naší databáze Vám pomůžeme vybrat ty nejzkušenější projektanty z Vašeho regionu.Naši smluvní projekční pracovníci Vám navrhnou efektivní, bezpečný a kvalitní systém ohřevu TUV.Kontaktujte projekční oddělení QUANTUM, a.s. Vyškov:Ing. Martin Valášek, projektant TZB (valasek@quantumas.cz)Bc. Petr Hrabovský, projektant pozemních staveb (hrabovsky@quantumas.cz)
    Ve spolupráci s odborníky na projekci systému ohřevu TUV s využitím ohřívačů vody a solárních systémů vyvinuli projekční software NAVO a NASO, který usnadňuje a urychluje samotné projektování.Projekční software NAVO je pravidelně aktualizován v závislosti na modernizaci ohřívačů vody QUANTUM a úpravách ČSN EN.
    Kdekoli zrovna toužíte po vlně inspirace, máte Bydlo.cz s sebou. Jsme mobilní a máme rádi tablety. Naše nápady pro bydlení tak můžete ukázat svým blízkým, kdekoli se vám zamane.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00