Jak na věc


projekty dřevostaveb

Zajistíme pro Vás zařizovací dokumentaci

    Představy o Vašem budoucím domu se mohou velmi podobat některým již navrženým typovým projektům domů, které naleznete v našem katalogu. Výhodou je, že zjistíte ihned cenu a v některých případech můžete vidět dům realizovaný podle typového projektu i na vlastní oči.
    Součástí naší nabídky je nejen sestavení kvalitního projektu pasivního domu nebo nízkoenergetického domu. Využít můžete také naší služby řízené realizace.
    Každý klient je osobnost, která má své názory a představy. Vaše přání respektujeme a každý krok s Vámi pokaždé konzultujeme. Spoluautorem Vašeho domu se můžete stát Vy sami!
    Se stejnou vstřícností přistupujeme k velkým zakázkám firem i ke skromnějším přáním soukromníků. S maximálním komfortem se postaráme i o pana Vomáčku, který by chtěl navrhnout malý rodinný domek na venkově.
    Každý z nás má svůj vkus a také určitou představu, jak by jeho ideální dům měl vypadat. Limity mohou představovat dispoziční možnosti pozemku, rozvody sítí či řada dalších faktorů. S výběrem vhodného typu domu Vám rádi poradíme a projdeme s Vámi různé varianty projektu.


Moderní pasivní rodinný dům 4+kk s rovnou střechou

    Pokud si zvolíte stavbu domu svépomocí, přizpůsobíme k tomu i vaši projektovou dokumentaci. Taková dokumentace poté slouží nejen ke stavebnímu povolení, ale zároveň i jako dokumentace pro vlastní realizaci stavby.
    Projekční kancelář MTprojekt se zaměřuje na projekty rodinných domů, projekty bungalovů, administrativních budov a provozoven - obchodů, restaurací, skladovacích prostorů, výrobních hal a jiných novostaveb.
    Výrazná úspora energií a ekologie jsou hlavním kladem, které pasivní a nízkoenergetické domy představují. Roční spotřeba se Vám může až několikanásobně snížit.
    V případě zájmu vám bezplatně poradíme s vyplněním žádostí spojených se získáním stavebního povolení a stanovisek dotčených orgánů a vlastníků veřejné, dopravní a technické infrastruktury (tato stanoviska jsou nutným podkladem pro získání stavebního povolení).
    Velmi důležitá je vzájemná spolupráce vás jako investora a projektanta. Chystáte se postavit si nový domov, ve kterém strávíte pravděpodobně velkou část vašeho života. Je tedy důležité, aby byl projekt domu přesně dle vašich představ.


Právě v realizaciPodívejte se na RD, které jsou ve fázi výstavby...

    Na základě požadavků klientů na vzhled, energetickou náročnost a finanční možnosti se vždy snažíme najít ideální řešení. Specializujeme se zejména na projekty nízkoenergetických a pasivních rodinných domů s komplexní nabídkou služeb od studie objektu, až po vyřízení stavebního povolení a kolaudaci stavby. Mimo individuálních architektonických návrhů, které bohužel nezveřejňujeme,nabízíme rovněž typové projekty rodinných domů, vyřízení dotací z dotačních programů Nová zelená úsporám a kotlíkových dotací.
    Vedle samotné výstavby rodinných domů na klíč, kterou realizujeme prostřednictvím naší kmenové firmy Modular System s.r.o. již téměř dvacet let, nyní vytvoříme projektovou dokumentaci na míru a profesionálně připravíme veškeré projekční podklady pro úspěšnou a bezchybnou realizaci rodinných domů. Nyní se můžeme pochlubit vlastním zázemím zavedené projekční kanceláře, kde produkujeme desítky dobře připravených projektů ročně do celé ČR.
    S klienty jsme v kontaktu nejen při řešení projektu, ale i v dalších návazných okamžicích. Pomůžeme Vám s vyřízením stavebního povolení nebo s výběrem spolehlivého dodavatele.
    Stále častěji jsme se setkávali s požadavky našich zákazníků na úpravy projektů při realizaci staveb a my jsme bohužel nebyli schopni na jejich požadavky pružně reagovat. Využívali jsme do té doby pouze služeb externích projektantů.


Pasivní rodinný dům Újezd nad Lesy, řízená realizace 12

    Individuální projekty jsou Vám od začátku „šity na míru“. Konkrétní podoba individuálního projektu se sestaví na základě společných konzultací. Podívejte na ukázky některých studií pro naše klienty.
    Projekční a architektonická kancelář Projekty domů působí v Plzni už od roku 2001. Naše společnost si zakládá na osobním přístupu, profesionalitě a hlavní vizi naplnit přání konkrétního klienta.
    TIP: Po dohodě můžeme v první fázi vypracovat pouze části projektové dokumentace potřebné pro získání stanovisek výše uvedených dotčených orgánů. Můžete si tak vyřizovat podklady potřebné ke stavebnímu povolení dříve, než bude hotový celý projekt, který je potřebný pro odevzdání na stavební úřad ke stavebnímu povolení, čímž si ušetříte čas.
    Vy a Vaše přání jsou pro nás na prvním místě. Při navrhování projektu proto maximálně zohledňujeme Vaše požadavky a snažíme se přizpůsobit Vašim finančním možnostem.
    Typové projekty rodinných domů lze v jistých mezích poupravit a přizpůsobit je tak, aby Vám co nejvíce vyhovovaly. Změnit jde jejich velikost, systém vytápění nebo dispoziční rozvržení.


Projekty rodinných domů a novostaveb

    Vítejte na webových stránkách společnosti Modular projekt s.r.o. Tuto společnost jsme založili začátkem roku 2013 za účelem poskytnout našim klientům kompletní projekční servis.
    K prezentaci našich typových projektů, jsme zde zvolili pro rychlou a přehlednou orientaci formu e-shopu, o které si myslíme , že je pro dnešního klienta nejlépe přijatelná. Neváhejte si proto sjednat jedním kliknutím nezávaznou bezplatnou konzultaci.
    Trendem moderní doby a vizí do budoucnosti jsou pasivní a nízkoenergetické domy. Jejich pořizovací náklady jsou sice větší, než u jiných domů, ale Vaše investice je vratná a během let se Vám díky energetické úspoře domu otočí zpět do kapsy.
    Jak probíhá projektování staveb? Co očekávat při naší spolupráci na projektech rodinných domů a jiných individuálních projektů novostaveb? Projektová činnost probíhá následujícím způsobem.
    V naší nabídce naleznete projekty domů moderních, klasických i bungalovů. Vybrat si můžete zděnou stavbu, ale i dřevostavbu. Naše kancelář se specializuje také na pasivní a nízkoenergetické domy.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00