Jak na věc


prolomeny kód enigmy

Braňte se v baru i při teroristickém útoku! Urban Combat vás připraví

    A začneme tím pro naše čtenáře nejpříjemnějším. Druhý říjen byl pro australské město Surfers Paradise v Queenslandu přímo parádní (ang. parade = průvod). Na písečných plážích Korálového moře se promenádovalo v bikinách přesně 357 slečen, z čehož by měl především český legendární herec, spisovatel, učitel, skladatel a vynálezce Jára Cimrman radost, jelikož všechny na sobě měly dvojdílné plavky. Zdolaly tak rekord z roku 2010, kdy se na Kajmanských ostrovech promenádovalo 331 krasavic.
    http://www.e-teplicko.cz/zpravy/2982-babis-dostal-v-lomu-zkameneliny-a-podival-se-na-nejvetsi-rypadlo-a-prohlasil-ze-limity-na-biline-musi-byt-prolomeny
    Jsou různé způsoby trávení volného času. Vytahování se před přáteli nemusí být vůbec špatné, ukázka orientálních zbraní také ne - má to ale svoje podmínky. Především u toho nesmíte uříznout kamarádovi jeho pohlavní orgán!
    V loňském roce se našla i ženská, co má nejdelší jazyk. Jednadvacetiletá Chanel Tapper z Kalifornie má jazyk dlouhý 9,75 cm, díky čemuž si může jako jedna z mála olíznout i špičku svého nosu.
    Přesně 152 lidí využilo v polovině srpna jeden z mála dní, kdy v anglickém Bournemouthu nebylo sychravo a pod pořádným proudem se osprchovalo. Byl tak prolomen rekord jejich amerických soukmenovců, kterých bylo při podobné akci pouhých 145. O tom, jak si obě pohlaví ve vzájemném mytí pomáhala, zahraniční weby mlčí.


Stydlivky odhazují zábrany a ukazují prsa!

    Sedmnáctého listopadu se v naší kotlině slaví slavná sametová revoluce. Bez jakékoliv návaznosti se však parta lidí v londýnských docích rozhodla nacpat se do slipů mamutí velikosti. Je nám sice záhadou, co je na tom světoborného, 57 lidí se však alespoň na okamžik mohlo kochat ze svých fotek na stránkách britských deníků.
    V rámci kampaně proti rakovině prsu byla zhotovena přímo gigantická podprsenka, která byla umístěna na ITV Southbank Tower. Je však jasné, že na londýnské budově nezůstala dlouho a tak se lze jen domnívat, co se s touto podprsenkou stalo. Osobně se přikláním k názoru, že díky velikosti košíčků 1222B může být podprsenka vhodná tak maximálně jako šapitó pro cirkus.


Světové rekordy, které byly vloni prolomeny

    Vicepremiér a ministr financí Andrej Babiš (ANO) se ve čtvrtek poprvé vydal na návštěvu dolů v severních Čechách. Navštívil Důl Bílina a nedalekou elektrárnu Ledvice, kde se spouští nově postavený blok, a také Důl ČSA u Mostu. U Dolu Bílina je podle něj situace jasná a limity je tam potřeba prolomit. Vláda by o limitech mohla rozhodovat na svém výjezdním zasedání v Ústeckém kraji v polovině října. Elektrárna v Ledvicích patří Skupině ČEZ stejně jako Severočeské doly, které provozují Důl Bílina. „Na Dole Bílina je to jasné, tady to patří k sobě. Tady je nový energetický zdroj, nová elektrárna, která potřebuje uhlí. Není co řešit, tady ty limity musí být prolomeny,“ řekl Babiš

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00