Jak na věc


prostředky pro růst rostlin

Mycí utěrky Nordvlies Lavette super 25ks červené M74-468

    Čistota je základem každé firmy a domácnosti. Abyste odstranili všechny nežádoucí skvrny na jakémkoli místě ve Vaší firmě, bytě či domě, je potřeba používat kvalitní čistící prostředky. My vám nabízíme čističe podlah, které podlahu skvěle vyčistí a zanechají ji lesklou a ošetřenou. Dále čistící přípravky do koupelny a kuchyně, kde je hygiena a čistota nejdůležitější. Spousta žen si také potrpí na čištění oken, i k tomu vám nabízíme kvalitní čistící prostředky.
    Použitím těchto ekologických čistících prostředků nezatěžujeme přírodu a pomáháme k jejímu obnovování.
    Koncentrovaný čisticí prostředek je vhodný především pro úklid sanitárního zařízení WC, koupelen, dlaždic, podlah, dveří, skel, ale i k mytí kuchyňského...
    Jemně parfémovaný přípravek osvěžuje vzduch a účinně odstraňuje zápach cigaretového kouře a výparů v domácnostech, kancelářích, zasedacích místnostech,...
    Prodáváme ekologické čistící prostředky, které nezatěžují životní prostředí. V této kategorii najdete alternativní prostředky pro domácnost, které neobsahují zdraví škodlivé chemikálie a nezatěžují tak životní prostředí. Nabízené ekologické čistící prostředky jsou biologicky odbouratelné a splňují ekologické požadavky současné doby.
    Jedná se o přípravky na čištění strojů v automobilovém průmyslu, strojírenství, potravinářství, kde je zapotřebí odstranit různé druhy nečistot od oleje a dalších mastných znečištění. Kde nestačí ruce použijte čistící stroje nebo průmyslové pračky.


Cif tek.písek 250ml Pink Flower

    Základem pro každého je čistota. Na rukou se drží nejvíce nečistot a bakterií. Zvláště jestli máte namáhavou práci v průmyslu, kde k nečistotám přijdete často. V nabídce proto máme čistící prostředky pro dílny, provoz i domácnost. Nečistot a skvrn se lehce zbavíte s mycí pastou na ruce.
    Tento ekologický přípravek je určen na odstraňování vodního kamene z umyvadel, van, vodovodních baterií, toalet, dlaždiček a dalších sanitárních zařízení.
    Jemně parfémovaný přípravek osvěžuje vzduch, účinně eliminuje zápach na toaletách. Stačí stříknout do horní části místnosti - vůně účinkuje intenzivně již
    Ekologický levandulový koupelnový čistič ve spreji pro čištění koupelnové keramiky, sanitárního zařízení i kovových koupelnových doplňků. Odstraní špínu,...
    Nano kosmetika je velmi užitečná pro všechny milovníky krásných a naleštěných automobilů, kteří vědí, jak svou pýchu kvalitně ochránit před vnějšími vlivy. Každé projetí deštěm, sněhem, ale i automyčkou ubírají na síle a kráse laku a automobil tak daleko rychleji stárne. Pokud však víte, jaké prostředky pravidelně používat, je péče o automobil dale... (celý článek)


Hledáme obchodního zástupce pro Pardubický region:

    Máte na starosti úklid velkých prostor a hledáte kvalitní čistící prostředky ve velkém praktickém balení? Pak je tu naše nabídka. Prostředky na čištění nabízíme ve velkém balení, které může mít objem až 30l. Tato varianta je vhodná hlavně pro větší odběratelé jako jsou třeba úklidové společnosti. Vybírat můžete z prostředků na podlahy, okna, koupelny a další. Překvapí Vás příjemná vůně a hlavně účinek. Ušetřete peníze a těšte se z čistého a uklizeného prostředí.
    Německá značka Sonett působí na trhu již 30 let a patří mezi špičky v oboru ekologických čistících prostředků. V nabídce značky Sonett najdete ekologické prostředky na praní, ekologické čistící prostředky, ekologické prostředky na nádobí, ekologické dezingekční prostředky a další. Prostě kompletní ekologické čistící prostředky pro vaši domácnost. Tyto ekologické prostředky neobsahují škodlivé látky jako např. suroviny z ropy, fosfáty, optické zjasňovače, syntetické vonné látky, konzervanty a barviva, které jsou používané v běžně dostupných čistících prostředcích. O jejich nezávadnosti a kvalitě svědčí certifikáty Ecocontrol,Eco Garantie a Vegan Society (vhodné i pro vegany). Většina rostlinných surovin totiž pochází z ekologického nebo bio-dynamického zemědělství a samozřejmě tyto prostředky nejsou testovány na zvířatech.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00