Jak na věc


prostřený vánoční stůl inspirace

5 praktických rad pro výběr nových interiérových dveří

    Nynějším trendem v kuchyni chcete-li jídelně je uvolněný venkovský styl a ne příliš zdobený vkus.  Takového uvolněného stylu snadno docílíte kombinací zdobeného nádobí a vintage dekorací.  Nebo také jednoduchým aranžmá dvou druhů květin, který vložíte do porcelánového džbánu nebo konvice.  Místo květin ve váze může využít i bylinky v hezkém květináči doprostřed stolu a kolem motouzem svázaný starožitný příbor, který bude sloužit jako neobvyklá dekorace.
    Nemusíte zrovna pořádat slavnost nebo slavit nějaký jiný svátek, ale krásně prostřený stůl umí udělat s místností divy.  V dnešním článku se dozvíte základy a triky profesionálních stylistů, jak vytvořit krásné prostření stolu i doma.
    Kromě základních věcí jako je mělký a hluboký talíř, vidličky, nože a lžíce připravte ještě sklenici na vodu. A aby byl efekt lepší, sáhněte po sklenici na víno. Nezapomeňte také na lžičku a ubrousek. Doplnit rozestavení na stole můžete ještě šálkem na kávu nebo salátovým či desertním talířkem vlevo nahoře.


Kterým mýtům o klimatizaci stále ještě věříte? Známe ty nejznámější

    Dekoratéři se tímto rozestavění, však řídí jen přibližně a sází raději na dojem. Než si rozmyslíte, jak prostřete svůj jídelní stůl, určete si barvy, které budou dominantní.  Každá příležitost si žádá trochu jiné barvy.  V zimně jsou to tmavší tóny, pro Vánoce j to červená, zelená nebo tmavě šedá. Podzimní stůl zase skvěle doladí oranžová, červená. Jaro bude skvělé s pastelovými tóny a léto můžete ladit klidně i do námořnicka. Ubrus, talíře, sklenice, šálky, svíčky atd. pak můžete podřídit barevnému tónu.  Co se týká samotného nádobí, nakupujte raději nádobí jednoduchých tvarů i barev. K takovému nádobí totiž zkombinujete cokoliv.  A i  jednobarevnou sadu lze zkombinovat s květinovým nádobím po babičce. Stačí jeden talíř se vzorem a druhý v čisté bíle barvě. Stejně můžete kombinovat i ubrusy a ubrousky.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00