Jak na věc


psychotesty praha

Jak psychotesty pro řidiče probíhají?

    ŘIDIČI SE ZÁKAZEM ŘÍZENÍ MOTOROVÝCH VOZIDEL - řidiči, kteří žádají o vrácení řidičského průkazu, které pozbyli v důsledku nařízení soudu či správního orgánu (magistrátu nebo obecního úřadu obce s rozšířenou působností) po dobu nejméně 6 měsíců /většinou v souvislosti s vážnou dopravní nehodou, řízením pod vlivem alkoholu či drog, extrémním překročením povolené rychlosti/.
    JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.


1. fotografie Vybrali jste si sadistu

    Tento web, to nejsou jen testy. Na dalších stránkách najdete mnoho zajímavých informací. Texty o komunikaci a asertivitě jsou následované rozsáhlými materiály ke stažení na téma žárlivost a anorgasmie. Několik článků se týká alkoholu a najdete zde informace o nové naději pro alkoholiky, léku Selincro. Jsou zde také texty týkající se lhaní. Jeden z nejoblíbenějších testů - OSPAT - zkoumá poruchy osobnosti a o všech možných poruchách a akcentech si můžete počíst (schizoidní osobnost, histrionská osobnost, hraniční, paranoidní a další a další). Zájemci o psychologii a studenti zde najdou kompletní přehled obecné psychologie (co je to myšlení, vědomí, paměť a další složky psychiky) a vývojové psychologie. Ke stažení zde mají podrobný přehled teorií osobnosti a biologie člověka. Většina textů jde stáhnout v pdf formátu. Jako třešinka na dortu slouží zajímavé PPS o schizofrenii a o tom, čeho lidé před smrtí nejvíc litují.
    Na partnerských projektech najdete ještě další možnosti otestovat se. Jde o Test sebevražedného rizika, Test síly deprese DEPRETEST a Test syndromu vyhoření - všechny tyto psychologiccké testy jsou zdarma i s výsledky a online.


Vyplňte prosím všechna povinná pole (označena tučně)

    Chodí nám hodně dotazů týkajících se přijímacích psychologických testů k Policii ČR. Přesné složení testové baterie není známé a ani by to nebylo žádoucí, protože pak by tyto psychotesty ztratily svůj smysl. Aniž bychom o policejních testech vyzradili příliš, lze uvést asi tolik: Určitě se skládají z části zaměřené na osobnost a z části výkonové. Výkonová část bude patrně zahrnovat cosi jako test inteligence (kvalitní IQ testy zdarma a úkoly na trénink k testům inteligence najdete na www.mensa.cz), test pozornosti a testy dalších kognitivních funkcí - např. postřeh, schopnost přesně a rychle reagovat atp. Osobnostní část testů k PČR zahrnuje jednak klasické dotazníky, s jakými se setkáte i na tomto webu (typu OSPAT, PESO nebo ICAP). Takové dotazníky je možné do určité míry obelhat, nicméně mají určité jistící mechanismy - zkoumá se konzistence (podobné odpovědi v týž škálách) a obsaženy jsou i speciální škály na odhalení případné stylizace. Tyto testy budou nejspíš doplněny dalšími psy
    Jsem akreditovaný dopravní psycholog schválený Ministerstvem dopravy ČR. Nabízím odborné dopravně psychologické vyšetření řidičů (psychotesty pro řidiče), které je dáno zákonem č.361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích (Zákon o silničním provozu) v platném znění od 1. 8. 2011 a vyhláškou č.277/2004 Sb., o zdravotní způsobilosti k řízení motorových vozidel.
    Psychologická zpráva z vyšetření je důvěrný materiál, který nelze bez souhlasu testovaného poskytnout třetí osobě (ani v případě, že třetí osoba je zadavatelem psychologického vyšetření - např. zaměstnavatel). Jedinou výjimkou z tohoto pravidla je zaslání kopie výsledku vyšetření na Váš příslušný Dopravní inspektorát (do 5ti dnů od vyšetření) - platí pro řidiče profesionály, řidiče se zákazem řízení a vybodované, učitele autoškol).
    Dopravně psychologické vyšetření | Psychotesty pro řidiče Praha | Dopravní psycholog Říčany | Vybodován.cz | Seznam kominíků | Kominictví Hrusice | Spiderclub.cz


7. fotografie Vybrali jste si maniaka

    Nevydáváme placené služby za neplacené. Tady se vám nestane to, na co si jinde mnoho lidí stěžuje - že se pokud možno po jedné otázce budete hodinu proklikávat testem, abyste na konci zjistili, že za vyhodnocení musíte platit. Neschováváme ani cenu smsky do špatně viditelných písem a koutů stránky. Většina testů je zpoplatněna pomocí sms zprávy, platební karty nebo bankovního převodu - jde o vlídnou částku, nic dramatického (funguje to jednoduše a naprosto spolehlivě); cenu se dozvíte hned na první stránce po kliknutí na vybraný test.
    ŘIDIČI SENIOŘI A OSTATNÍ ŘIDIČI DOPORUČENÍ LÉKAŘEM – posouzení psychické způsobilosti na základě vyžádání praktického lékaře či lékaře specialisty (vyšší věk, zdravotní potíže, abuzus alkoholu, drog)upozornění: i přes doporučení lékařem, toto vyšetření není hrazeno ze zdravotního pojištění – řidič si jej hradí sám.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00