Jak na věc


radostín havlíčkův brod

Základní ceník Radostín - chalupa

    Fotografování tříd a případných skupinek či jednotlivců proběhne ve středu 22. května od 8 hodin. Cena třídní fotografie činí 27 Kč, skupinové foto 15 Kč. Prosíme rodiče, aby dětem z I. stupně napsali do deníčků, kolik fotografií si mohou objednat. Dkěujeme
    Hledáte-li opravdový zážitek - připravili jsme pro Vás k pronájmu tuto mimořádně luxusní roubenou chalupu za příznivé ceny ! Celoroční pronájem chalupy s bazénem, tato roubená chalupa leží na horách u lyžařských vleků, vyzkoušejte Silvestr v romantické roubence v Krkonoších. Mimořádně luxusní roubená chalupa s kachlovou pecí a...
    Žáci 5. - 8. ročníku dostali lístečky s nabídkou možných volitelných předmětů pro příští školní rok. Prosíme rodiče, aby lístky s dětmi vyplnili a děti je odevzdaly do 22. 5. Volitelné předměty budou realizovány dle počtu žáků a personálního zabezpečení.
    Nejoblíbenější jsou chaty a chalupy s bazénem. Připravili jsme pro Vás specializovaný nový web v moderním designu - Výběrové chaty a chalupy s bazénem k pronajmutí. Nabídka zahrnuje objekty s možností koupání nebo wellness. V chatách a chalupách na tomto novém webu je možnost minimálně jedno z těchto kritérií: bazén léto (možno...


Slavnost slabikáře - pasování prvňáčků na čtenáře

    Patříte také mezi ty co jezdí na chaty a chalupy? Naši klienti nejčastěji vyhledávají chaty s bazénem na léto, chalupy na horách u sjezdovky v zimě, wellnes chalupy na Silvestr, ale i chaty a chalupy na víkend v mimosezóně. Chaty a chalupy to je dovolená pro rodiny, skupiny přátel i seniory, aktivní, ale i odpočinková pohodová...
    V pondělí 27. května oslavíme v naší škole Den dětí. Naše žáky čeká divadelní vystoupení "Staré pověsti české" v podání skupiny Pernštejni, poté zábavné dopoledne plné her. Odpolední vyučování tento den odpadá, školní družina je v normálním provozu.
    V chalupě vybavená kuchyň s myčkou nádobí. Ubytování 2 x 4 lůžkový a 2 x 3 lůžkový pokoj (k 14 uvedeným lůžkům možnost ještě 2 dětské postýlky), 2 x WC a koupelna s pračkou. U chalupy veranda, travnaté hřiště vhodné např. pro volejbal a rozlehlá zahrada (cca 1300 m čtverečních) se skalkami, sadem, ohništěm, grilem, trampolínou a v létě s bazénem o průměru 3,5 m a výšce 0,7 m s nafukovacím límcem. V objektu společenská místnost s krbem, TV a satelitním přijímačem, dále stolní hry, stavebnice pro děti, stolní tenis a knihy pro pobyt v chalupě. Ubytovatel v objektu nebydlí. Parkování přímo u chalupy.


Chaty a chalupy SILVESTR 2019/20

    Stylová rekreační chalupa s bazénem nacházející se u obce Radostín, lokalita obce Vojnův Městec a Hluboká, okres Žďár nad Sázavou. Objekt v rekreačně a turisticky atraktivní lokalitě, v okolí doporučujeme navštívit skalní útvar Devět skal, Radostínské rašeliniště a zámek Zelená hora (UNESCO). Obec Radostín je vzdálená 6 km a město Hlinsko 20 km.
    Schůzka s rodiči budoucích prvňáčků se bude konat v úterý 18. června v 15.30 hodin v učebně číslo 80. Zde dostanou rodiče potřebné informace ke vstupu dětí do I. třídy (původní termín 20. 6. z důvodu rozloučení s MŠ zrušen).
    Ve čtvrtek 18. dubna čeká naše žáky 1 den velikonočních prázdnin. Jim, jejich rodičům a všem zaměstnancům přejeme příjemné strávení velikonočních svátků. Škola nás opět přivítá v úterý 23. dubna.
    Děkujeme našim sedmákům a několika deváťákům za úklid okolí silnic v okolí Radostína, který provedli v pátek 12. dubna. Dík si zaslouží pan učitel Fabík, který celou akci organizuje, dále pan ředitel, pan Hladký a paní Neubauerová z OÚ. Přejeme si, aby uklizená prostranství takto vydržela až do příštího jara!
    20.5. - Žádáme rodiče žáků I. - VIII. tříd, aby dětem vyplnili lístek na objednání VV potřeb (I. stupeň i sešitů) pro příští rok. Prosíme o odevzdání nejpozději do čtvrtka 23. 5. Finanční částky budou vybírány po zakoupení a přesném rozpočítání pomůcek.


Informace ke stravování ve školním roce 2019/2020

    Pronajímáme chaty a chalupy na Silvestr. Výběr aktuálně volných chat a chalup na Silvestr a Nový rok 2019/20 najdete vždy online na našem specializovaném webu. Skvělá nabídka jak strávit Silvestr na chatě nebo chalupě - chalupy v Krkonoších u lyžařských vleků, chaty se saunou nebo bazénem Beskydy i Jeseníky, wellnes chalupy na...

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00