Jak na věc


recept na kachnu divokou

Hledáte magazín pro zdravý život? Už nehledejte – právě jste jej našli!

    Pošlete nám svůj recept a návod jak upéct nejchuhtnější cukroví, polevu nebo krém a my jej rádi zveřejníme. Nebo se můžete sami přihlásit na web máminy recepty a přidat svůj návod pečení cukroví úplně sami. Za každý nový recept budeme velice vděční.
    K vánocům patří cukroví. Na máminých receptech najdete recepty na tradiční vánoční cukroví, ale i netradiční a nepečené cukroví.  A k tomu také krémy a polevy na cukroví, moučníky i dorty.
    Získejte slevy až 30% na AVON produkty , dárky z motivačních programů, benefity od našich partnerů a mnohem víc. Registrujte se zdarma ještě dnes a zjistěte, co všechno Svět krásy AVON nabízí..
    Mouku nejprve promícháme s kypřícím práškem a následně ji prosejeme na drobném sítu. Pak přidáme mléko, vejce, cukr a sůl a ručním šlehačem vyšleháme těsto přibližně za tři minuty. Necháme jej chvíli odležet a mezitím na lívanečníku rozpálíme olej. Zprudka osmažíme lívance dozlatova. Hotové lívance nejprve potřeme rozpuštěným máslem a podle chuti například marmeládou, šlehačkou nebo skořicovým cukrem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00