Jak na věc


renovace vany studeným smaltem

Problémy spoluvlastníků nebytových jednotek od 1. 1. 2018

    ( text níže doporučujeme číst celý, /minimálně tučný text :) /, pomůže Vám odpovědět na některé otázky dříve, než zavoláte nebo pošlete email. Doporučujeme zároveň i přečíst Tipy a Doporučení, kde je podrobně popsáno, jak obecně se smaltovanými povrchy zacházet a jak je udržovat. Děkujeme. )
    Blíže k možnostem opravy vany: existují dvě možnosti, jak si nechat vanu zrenovovat - studeným smaltem (kterým renovace provádíme my) nebo akrylovou vložkou. Tou opravy neprovádíme, neboť je z našeho pohledu pro zákazníky poměrně drahá (obvykle, podle zkušeností lidí, kteří si touto metodou nechali vanu opravovat, mezi šesti až dvanácti tisíci korunami.) Naší technologií oprava vyjde na zlomek této ceny.
    (reference na stránkách www.nejremeslnici.cz pod odkazem http://www.nejremeslnici.cz/remeslnik/18138-tomas-tichov-horesedly-132. Všem zákazníkům děkujeme za důvěru)
    Jen 2-3 hodiny naší práce moderními technologiemi Vás dělí od nového povrchu Vaší smaltované vany - bez bourání a bez znečištění koupelny.
    ( Upřesnění: Zabýváme se pouze renovace smaltovaných povrchů jako jsou vany, umyvadla, dřezy a sprchové kouty, nikoliv akrylátových nebo keramických povrchů. Lišty kolem van a odpadní trubky nevyměňujeme, tyto dodatečné úpravy lze provádět nejdříve až po vyzrání nového povrchu vany. )


Jsme specialisté na opravy a renovace smaltovaných van, umyvadel, sprchových koutů a dřezů

    Máte v koupelně smaltovanou vanu, která je poškozená a její povrch je nevzhledný, zašlý či drsný? Nechcete si dělat doma nepořádek bouráním vany? Rádi Vám vanu opravíme profesionální technologií. Po renovaci bude vana opět bílá a sloužit spoustu dalších let. Opravy provádíme na místě u zákazníka bez bouraní a bez znečištění koupelny. Praxe 16 let. Vstřícné ceny již od 1600 Kč a záruka samozřejmostí stejně jako množstevní slevy. Po celé republice jezdíme pouze za palivo (režii), termíny řešíme obvykle do 30 dnů od objednávky, v urgentních případech se snažíme s termínem vyjít vstříc i dříve.
    Pokud provádíte v koupelně nějaké úpravy jako například malování nebo obkládání, je vhodné tyto práce provést před renovací vany. V případě opačného postupu by hrozilo, že se vana následnými pracemi poškodí. Vzhledem k tomu, že je technologie bezprašná a proces přípravy vany probíhá pod roztoky, nic se v koupelně neznečistí a nepoškodí. (Zároveň doporučujeme přečíst na našich stránkách tipy a doporučení.)


OPRAVY A RENOVACE KOUPELNOVÝCH VAN

    Máte-li možnost vanu (umyvadlo, dřez, sprchový kout) vyfotit a poslat nám fotky aktuálního celkového stavu vany na náš email, vyhodnotíme přesně, co by renovace Vaší vany obnášela časově i finančně - pokud je renovovatelná. Zároveň s tím Vás prosíme o napsání informace, odkud jste - v jakém městě/obci by se oprava vany měla konat a telefonický kontakt na Vás, kdybychom potřebovali doplnit další podrobnosti ohledně stavu vany, které by z fotek nebyly patrné. V případě, že jsou na vaně opravovaná / zatíraná / zasilikonovaná místa, prosíme před focením tato místa očistit, aby byl z fotek přesný stav vany znatelný a poškozená / orezlá místa viditelná.
    ( Snažíme se být pro Vás neustále k dispozici, přesto pokud nás nezastihnete, napište prosím email, jakmile to bude možné, odpovíme Vám. Děkujeme. )

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00