Jak na věc


restauarce lidový dům bzenec menu

Přidat hodnocení nebo zkušenost

    Tyto dřevěné židle jsou vyrobeny tradiční technologií lepených čepů a dlab zesílených a vyztužených šroubovými spoji. Konstrukce je dostatečně odolná a nevyžaduje postranní nožní spoje na bocích.
    Tyto židle jsou určené pro profesionální gastronomii. Na židle FIN nabízíme záruku 4 roky na konstrukční pevnost kostry (za předpokladu standardního způsobu užívání).
    (*) Abychom zabránili anonymům, doporučujeme uvedení platného emailu, který nebude zveřejněn, ani poskytnut provozovateli restaurace (Restauarce v+m). V případě vložení negativní recenze je uvedení emailové adresy povinné - pro možnost zpětné reakce provozovatele.
    Upřesnění restaurace: Provozujeme restauraci s kapacitou 100 osob. Nabízíme hotová a minutková jídla včetně domácí kuchyně či alkoholických a nealkoholických nápojů.
    Tyto dřevěné židle jsou určené zejména do restaurace, bistra, fast food provozoven nebo kantýny. Díky modernímu designu ji však můžete použít i do domácnosti.
    Dřevěné židle FIN zaujmou moderním designem. Charakteristické pro tyto židle jsou jednoduché linie a sedací komfort. Ten je zajištěn ergonomicky prohnutou opěrkou zad v dostatečném sklonu a tvarovaným sedákem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00