Jak na věc


restaurace ambiente na příkopě

Restaurace a penzion U Kapličky

    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen  vystavit  kupujícímu  účtenku.  Zároveň  je povinen zaevidovat přijatou  tržbu  u  správce  daně  online;  v  případě  technického  výpadku  pak  nejpozději  do 48 hodin, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.
    25. 5. 2019 Perfektní a milá obsluha po celé odpoledne a večer, skvělé jídlo, prostě pohoda. Děkuji za celou 20ti člennou skupinku spolužáků.Restaurace U Jízdárny (Hořice)
    Dotazy a rezervace na telefonu:  571 610 844. Darujte poukaz do naši restaurace. Poukaz můžete využít na sváteční oběd, romantickou večeři nebo jen tak na posezení s příteli. 
    Po měsíci jsme opět navštívili Vaši restauraci.Bohužel i tentokrát jsme byli velmi nespokojeni s Vaší kuchyní.Škoda,bývali jsme častými hosty Vaší restaurace.Restaurant U Hradeb (Beroun-Centrum)
    Bohužel jsme nedbali varování známých, že tatto restaurace je už jen stínem kdysi vyhlášené výborné restaurace a dopadli jsme podle očekávání. Nedoporučujeme.Restaurace U Nedbálků (Ostrovačice)
    Snídaně podáváme od 8.00 hodin a to formou ala card výběrem ze snídaňového lístku nebo formou švédských stolů. Snídaňové menu a celý jídelní lístek najdete zde ... 


Restaurace Stadion - Hotel Arena

    Dnes jsme byli s vnukem a dcerou na obědě. Vnuk si objednal guláš s knedlíkem. Po prvním ochutnání jeho porce jsme zjistili, že guláš je úplně zkysaný a houskové knedlíky byly tak tvrdé (ohřívané v mikrovlnce), že nešly vůbec pokrájet.Přitom každý kuchař ví, že knedlíky se mají pouze napařovat a číst dál...Restaurace U Nedbálků (Ostrovačice)
    V pátek 7.6.jsme si chtěli posedět někde u dobrého jídla. Bylo nás 7 a jelikož 6 z nás pochází ze Želechovic,tak jsme zvolili Restauraci U Vágnerů. Seděli jsme v salonku a opékali jsme se zaživa,slunce tam pralo až do 20 hodin,byli jsme zpocení,mokří,no hrůza. Poprosili jsme servírku o otevření okna,ale číst dál...Restaurace U Vágnerů (Želechovice nad Dřevnicí)
    Našim přáním je, aby jste byli maximálně spokojeni a rádi se k nám vraceli. Upřednostňujeme návrat k tradiční české kuchyni v moderním pojetí. Vaříme zásadně bez použití glutamátu a umělých barviv, k dochucení používáme bylinky z naší zahrádky. Každý víkend pro Vás připravujeme aktuální sezónní nabídku: čerstvé ryby, jehněčí maso, kachní hody atd. Od roku 2011 jsme certifikovanou restaurací kvality Czech specials pod záštitou Czech Tourism a AHR ČR.  Svou práci děláme s radostí a věříme, že návštěva Starých časů bude pro Vás příjemným zážitkem.


Otevírací doba restaurace  (po dohodě pro akce déle):

    Výborná restaurace, výborná kuchyně, velmi příjemná obsluha ???? byli jsme moc spokojeni, personál nám vyšel ve všem vstříc, moc jsme si pochutnali ????Dekujeme touto cestou a doporučujeme ❤️Restaurace Zámecká vrátnice (Vizovice)
    Letní dovolená s dětmi v Beskydech. V samém srdci Valašska za 7 500,- Kč, 1 dítě zcela zdarma! Valašsko = tradiční frgále, halušky, knedlíky se zelím, borůvky.
    Nechybí výborné steaky na grilu, pizza, kterou si můžete objdenat i telefonicky, domácí moučníky, káva lavazza, Moravské víno z vinařství Novosedlí, nebo Templářské sklepy Čejkovice. 
    Vaši restauraci navštěvuji již velmi dlouho. Musím však konstatovat, že se měníte čím dál více k horšímu, což je velká škoda. Kde jsou ty časy, kdy u vás obsluhoval Lukáš, Boris či Magda. V současné době většina vašich servírek neumí ani pořádně načepovat pivo, mnohdy je i pod míru číst dál...Restaurace Olympia (Ostrava-Poruba)
    Pokud potřebujete informace ohledně rezervace nebo máte dotaz, využijte náš poptávkový formulář. Do poznámky prosím uveďte o jaký typ pokoje nebo pobytového balíčku máte zájem. Objednávka je nezávazná. My se Vám ozveme. Děkujeme.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00