Jak na věc


restaurace ambiente na příkopě

Restaurace a penzion U Kapličky

    Pokud potřebujete informace ohledně rezervace nebo máte dotaz, využijte náš poptávkový formulář. Do poznámky prosím uveďte o jaký typ pokoje nebo pobytového balíčku máte zájem. Objednávka je nezávazná. My se Vám ozveme. Děkujeme.
    Bohužel jsme nedbali varování známých, že tatto restaurace je už jen stínem kdysi vyhlášené výborné restaurace a dopadli jsme podle očekávání. Nedoporučujeme.Restaurace U Nedbálků (Ostrovačice)
    Po měsíci jsme opět navštívili Vaši restauraci.Bohužel i tentokrát jsme byli velmi nespokojeni s Vaší kuchyní.Škoda,bývali jsme častými hosty Vaší restaurace.Restaurant U Hradeb (Beroun-Centrum)
    Nechybí výborné steaky na grilu, pizza, kterou si můžete objdenat i telefonicky, domácí moučníky, káva lavazza, Moravské víno z vinařství Novosedlí, nebo Templářské sklepy Čejkovice. 
    25. 5. 2019 Perfektní a milá obsluha po celé odpoledne a večer, skvělé jídlo, prostě pohoda. Děkuji za celou 20ti člennou skupinku spolužáků.Restaurace U Jízdárny (Hořice)


Květoslava Drápalová 26. 5. 2019

    Našim přáním je, aby jste byli maximálně spokojeni a rádi se k nám vraceli. Upřednostňujeme návrat k tradiční české kuchyni v moderním pojetí. Vaříme zásadně bez použití glutamátu a umělých barviv, k dochucení používáme bylinky z naší zahrádky. Každý víkend pro Vás připravujeme aktuální sezónní nabídku: čerstvé ryby, jehněčí maso, kachní hody atd. Od roku 2011 jsme certifikovanou restaurací kvality Czech specials pod záštitou Czech Tourism a AHR ČR.  Svou práci děláme s radostí a věříme, že návštěva Starých časů bude pro Vás příjemným zážitkem.
    Snídaně podáváme od 8.00 hodin a to formou ala card výběrem ze snídaňového lístku nebo formou švédských stolů. Snídaňové menu a celý jídelní lístek najdete zde ... 
    Dnes jsme byli s vnukem a dcerou na obědě. Vnuk si objednal guláš s knedlíkem. Po prvním ochutnání jeho porce jsme zjistili, že guláš je úplně zkysaný a houskové knedlíky byly tak tvrdé (ohřívané v mikrovlnce), že nešly vůbec pokrájet.Přitom každý kuchař ví, že knedlíky se mají pouze napařovat a číst dál...Restaurace U Nedbálků (Ostrovačice)
    Letní dovolená s dětmi v Beskydech. V samém srdci Valašska za 7 500,- Kč, 1 dítě zcela zdarma! Valašsko = tradiční frgále, halušky, knedlíky se zelím, borůvky.
    Dotazy a rezervace na telefonu:  571 610 844. Darujte poukaz do naši restaurace. Poukaz můžete využít na sváteční oběd, romantickou večeři nebo jen tak na posezení s příteli. 


Restaurace Stadion - Hotel Arena

    Výborná restaurace, výborná kuchyně, velmi příjemná obsluha ???? byli jsme moc spokojeni, personál nám vyšel ve všem vstříc, moc jsme si pochutnali ????Dekujeme touto cestou a doporučujeme ❤️Restaurace Zámecká vrátnice (Vizovice)
    Vaši restauraci navštěvuji již velmi dlouho. Musím však konstatovat, že se měníte čím dál více k horšímu, což je velká škoda. Kde jsou ty časy, kdy u vás obsluhoval Lukáš, Boris či Magda. V současné době většina vašich servírek neumí ani pořádně načepovat pivo, mnohdy je i pod míru číst dál...Restaurace Olympia (Ostrava-Poruba)
    V pátek 7.6.jsme si chtěli posedět někde u dobrého jídla. Bylo nás 7 a jelikož 6 z nás pochází ze Želechovic,tak jsme zvolili Restauraci U Vágnerů. Seděli jsme v salonku a opékali jsme se zaživa,slunce tam pralo až do 20 hodin,byli jsme zpocení,mokří,no hrůza. Poprosili jsme servírku o otevření okna,ale číst dál...Restaurace U Vágnerů (Želechovice nad Dřevnicí)


Otevírací doba restaurace  (po dohodě pro akce déle):

    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen  vystavit  kupujícímu  účtenku.  Zároveň  je povinen zaevidovat přijatou  tržbu  u  správce  daně  online;  v  případě  technického  výpadku  pak  nejpozději  do 48 hodin, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00