Jak na věc


restaurace na růžku v dobříši

kozelka karel alias prdlačky 11. 8. 2019

    K příjemnému posezení v jedné z nejstarších, tradičních a typicky staročeských restaurací Vás zve věhlasná Restaurace U PINKASŮ.
    27.7.pro nás byl přichystán slavnostní oběd. Mohu s čistým svědomim říct,že s tak kvalitním jídlem,obsluhou a prostředim už jsem se hodně dlouho nesetkal. Vřele doporučuji a děkuji. Baroň Ivan.Restaurace Na Stovce (Fulnek)
    Protože jsme s touto restaurací měli dobré zkušenosti,vzali jsme tady rodinu na nedělní oběd. protože nás bylo 8,stůl jsme si předem objednali.byla neděle a restaurace plná.a ještě akce.personál vůbec nestihal.na jídlo jsme čekali 65min.a dva z nás jsme dostali úplně něco jiného.třikrát jsme prosili o výměnu špinavé sklenice a ty číst dál...Restaurace Hájenka (Těrlicko)
    Rádi Vám rovněž zajistíme zábavný a doplňkový program, technické zabezpečení pro konference, včetně wifi.
    V úterý jsme navštívili vaši restauraci a dali si meníčko, nic tak hrozného už jsme dlouho nejedli, akorát polévka byla dobrá.Restaurace U Mocnáře (Deštná)


Restaurace Stadion - Hotel Arena

    V pěti místnostech na třech podlažích s jedinečnou atmosférou, stejně tak jako na letním venkovním posezení a letní gotické zahradě u Chrámu Panny Marie Sněžné, nabízíme špičkově ošetřený, tradičním způsobem čepovaný a nepasterovaný Plzeňský Prazdroj, pro znalce hladinku , a spolu s ním také staročeské speciality připravované dle původních receptur z 19.století:
    JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.
    Restaurace U PINKASŮ je ideálním a neotřelým místem pro uspořádání soukromé či obchodní akce pro malou i větší skupinu osob.Pořádáme SPOLEČENSKÉ AKCE:
    Celková kapacita tedy nabízí až 250 míst na třech podlažích našeho "domu piva", kde jsou všechny prostory klimatizovány.
    Moc pěkné prosrředí,vše čisté a úhledně uspořádané.Personál ovládá svoji práci,k tomu se váže perfektní přístup k nám,jako hostům.Nešetří úsměvy a nikdy nečekáte na objednanou věc.Marica (Ostrava-Zábřeh)
    Skvělé jídlo a perfektní a milý personál - navštívili jsme tuto restauraci dne 18.09.2019 v odpoledních hodinách a byli jsme mile překvapeni přístupem a velkou profesionalitou a ochotou obsluhujícího personálu. Vřele doporučujeme a zaměstnancům přejeme samé dobré hosty.Isis (Strachotín)

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00