Jak na věc


restaurace na statku nepřevázka

Restaurace Stadion - Hotel Arena

    Vaši restauraci navštěvuji již velmi dlouho. Musím však konstatovat, že se měníte čím dál více k horšímu, což je velká škoda. Kde jsou ty časy, kdy u vás obsluhoval Lukáš, Boris či Magda. V současné době většina vašich servírek neumí ani pořádně načepovat pivo, mnohdy je i pod míru číst dál...Restaurace Olympia (Ostrava-Poruba)
    V pátek 7.6.jsme si chtěli posedět někde u dobrého jídla. Bylo nás 7 a jelikož 6 z nás pochází ze Želechovic,tak jsme zvolili Restauraci U Vágnerů. Seděli jsme v salonku a opékali jsme se zaživa,slunce tam pralo až do 20 hodin,byli jsme zpocení,mokří,no hrůza. Poprosili jsme servírku o otevření okna,ale číst dál...Restaurace U Vágnerů (Želechovice nad Dřevnicí)
    V pěti místnostech na třech podlažích s jedinečnou atmosférou, stejně tak jako na letním venkovním posezení a letní gotické zahradě u Chrámu Panny Marie Sněžné, nabízíme špičkově ošetřený, tradičním způsobem čepovaný a nepasterovaný Plzeňský Prazdroj, pro znalce hladinku , a spolu s ním také staročeské speciality připravované dle původních receptur z 19.století:
    K příjemnému posezení v jedné z nejstarších, tradičních a typicky staročeských restaurací Vás zve věhlasná Restaurace U PINKASŮ.


Květoslava Drápalová 26. 5. 2019

    Dnes jsme byli s vnukem a dcerou na obědě. Vnuk si objednal guláš s knedlíkem. Po prvním ochutnání jeho porce jsme zjistili, že guláš je úplně zkysaný a houskové knedlíky byly tak tvrdé (ohřívané v mikrovlnce), že nešly vůbec pokrájet.Přitom každý kuchař ví, že knedlíky se mají pouze napařovat a číst dál...Restaurace U Nedbálků (Ostrovačice)
    Bohužel jsme nedbali varování známých, že tatto restaurace je už jen stínem kdysi vyhlášené výborné restaurace a dopadli jsme podle očekávání. Nedoporučujeme.Restaurace U Nedbálků (Ostrovačice)
    Po měsíci jsme opět navštívili Vaši restauraci.Bohužel i tentokrát jsme byli velmi nespokojeni s Vaší kuchyní.Škoda,bývali jsme častými hosty Vaší restaurace.Restaurant U Hradeb (Beroun-Centrum)
    Rádi Vám rovněž zajistíme zábavný a doplňkový program, technické zabezpečení pro konference, včetně wifi.
    JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.
    Restaurace U PINKASŮ je ideálním a neotřelým místem pro uspořádání soukromé či obchodní akce pro malou i větší skupinu osob.Pořádáme SPOLEČENSKÉ AKCE:


Restaurace a penzion U Kapličky

    Výborná restaurace, výborná kuchyně, velmi příjemná obsluha ???? byli jsme moc spokojeni, personál nám vyšel ve všem vstříc, moc jsme si pochutnali ????Dekujeme touto cestou a doporučujeme ❤️Restaurace Zámecká vrátnice (Vizovice)
    Celková kapacita tedy nabízí až 250 míst na třech podlažích našeho "domu piva", kde jsou všechny prostory klimatizovány.
    25. 5. 2019 Perfektní a milá obsluha po celé odpoledne a večer, skvělé jídlo, prostě pohoda. Děkuji za celou 20ti člennou skupinku spolužáků.Restaurace U Jízdárny (Hořice)

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00