Jak na věc


restaurace u kapličky olomouc řepčín

Restaurace a penzion U Kapličky

    Zastavím se asi 2krát do týdne-mohu jen doporučit.Jídlo je chutné a množství akorát.Děkuji zaměstnancům za vstřícné chování a všem přeji krásné prožití vánočních svátků.Kika Restaurant (Čestlice)
    Restaurace hezká, ale číšník, takový vyšší hubený s brýlemi, byl příjemný jako osina v řiti. Ostentativně dával najevo, jak ho hosté otravují. Pokud se nezmění obsluha, tak vřele nedoporučuji.Branický sklípek U Purkmistra (Praha-Nové Město)
    Do této restaurace se vždy rádi vracíme a to nejenom kvůli příjemné atmosféře,ale hlavně pro milou srdečnou obsluhu a velmi chutnou kuchyni... takže za nás máte Veliké poděkování za to,že jste,ať se Vám všem daří a máme Vás rádi GranacheroviRestaurace Měšťanský Dům (Pelhřimov)
    Do této restaurace jsme zašli vždy s radostí.Ale ode dneška ani omylem.Personál-jakoby,káva exprasso-o ničem a pivo nic moc.VraTtezařízení do minulého stavu. Hezké Vánoce.HostPetr s manželkou.Restaurace Ve dvoře (Ostrava-Hrabová)


Restaurace Stadion - Hotel Arena

    Zdravím v Majlontě,včera jsem byl s kamošem na pivě po dlouhé době u Vás a smekám pomyslný klobouk,krásné záchody,pěkně opraveno,dobré pivo,akorát jsem neviděl jídelní lístek,ae učitě se tam při nějaké příležitosti vrátím.Někde moc piv a potom slivky,tady paráda.Dělnický dům (Brno-Maloměřice)
    19.11.2019Dnes jsme navštívili vaši restauraci a byli jsme nadšeni. Velice příjemná a milá slečna,která nás obsluhovala.Též pochvala kuchaři, který nám připravil tatarák, na kterém jsme si velmi pochutnali.Nebyli jsme zde poprvé, ale ani naposledy.Doporučujeme a děkujeme. Manželé Fogdovi a HorynoviRestaurace pod Pantheonem (Labe)
    Nebyli jsme vůbec spokojeni, naopak zklamáni jídlem, které nebylo dochucené jako by snad nepocházelo z rukou kuchaře/ky a ubytováním, převážně čistotou pokojů a zařízení. Nelíbilo se nám, proto využívejte jiná zařízení, kterých je v Č. Krumlově dostatek a nenechte si zkazit dojem návštěvou hostince Na Louži.Hospoda Na Louži (Český Krumlov-Vnitřní Město)

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00