Jak na věc


rezidence golf hostivař praha

Malý byt jako galerie výtvarného umění

    S ohledem na časté užití tmavých barev v interiéru kladli autoři projektu důraz vedle dostatečného prosvětlení domu díky skleněným plochám také na vhodně zvolené osvětlení. Toho bylo dosaženo použitím bodových světel, originálních svítidel a u konstrukce vzdušného schodiště se navíc podařilo způsobit to, že nebrání dostatku světla v prostoru, ale naopak ho opticky zvětšuje. Majitelům se v tomto projektu splnilo jejich počáteční přání vybudovat harmonický domov podtrhující specifičnost krajiny, ve které je postaven.


Dům na útesu s výhledem na oceán

    Obytný komplex Rezidence Palackého nabízí ve své 1. části celkem 26 bytových jednotek s dispozicemi od 1+KK, 2+KK, 3+KK a 4+KK umístěných ve 4 podlažním objektu, který je samozřejmě vybaven kvalitním osobním výtahem. V současné době je 23 bytových jednotek již prodaných. Samozřejmostí bude v případě zájmu možnost zakoupení stálého parkovacího místa uvnitř rezidence. Tento objekt přirozeně navazuje na stávající zástavbu a dotváří tak obytnou zónu v této části města Český Brod. V žádném případě nepůsobí realizovaný bytový komplex jako pouhá noclehárna, protože svým charakterem hodlá využít nabízené služby města Český Brod a to jak zdravotnické zařízení, předškolní a školní kapacity a v neposlední řadě též obchodní síť. Zpracovatelům projektu a stavebním firmám se podařilo díky velkému důrazu na využití praktických zkušeností dodržet vysoké kvalitativní standardy a to nejen pro oblast architektonické řešení a kvalitní provedení.Cílovou skupinou zákazníků, na kterou se chceme zaměřit, jsou
    Kdekoli zrovna toužíte po vlně inspirace, máte Bydlo.cz s sebou. Jsme mobilní a máme rádi tablety. Naše nápady pro bydlení tak můžete ukázat svým blízkým, kdekoli se vám zamane.
    Při vstupu do budovy vítá příchozí schodiště ze tří různorodých materiálů – skla, kovu a dřeva. Dle vyjádření architektů absence sloupů v konstrukci schodiště navozuje dojem, že skleněná zábradlí levitují, a tak vytvářejí zdání lehkosti“. Minimalisticky zařízený interiér v kontrastující černé a bílé barvě působí díky citlivosti k detailům příjemně, útulně a čistě. V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s oboustranným krbem, jídelní kout a kuchyně. Velká francouzská okna skýtají úžasný výhled na jezero Cabin a okolní přírodu. Hlavním společenským prostorem domu je jeho přízemní a střední část, v horních místnostech jsou umístěny soukromé pokoje. Patřičnou celistvost dodávají domu vhodně zvolené doplňky – obrazy, keramika a sklo.


Energeticky soběstačná dřevostavba postavená svépomocí

    Na Bydlo.cz najdete nejlepší inspiraci z oblasti architektury a realizace interiérů. Profesionálům nabízíme prostor pro prezentaci vlastní práce a příležitost se odborně vyjádřit. Objevte nový rozměr sdílení nápadů i hledání inspirace pro bydlení.
    Tým architektů z MU Architecture chtěl vytvořit takový projekt, který by adekvátně zapadal do specifického krajinného rázu, přičemž by využíval strmého terénu a byl v souladu s okolním prostředím. Výsledkem toho je několik kaskádovitě řešených venkovních teras. Užití dřeva na obklady, podlahy a stropy evokuje okolní lesy, zatímco užití kamene v podobě kamenných obkladů, dlažeb a chodníku odkazuje na skalnaté okolí pozemku. Celkové rozparcelování domu na menší roviny neubírá pozemku co do plochy, ale zároveň ani nepřidává na masivnosti jinak poměrně velkolepé stavby rozkládající se na rozloze 344 metrů čtverečních. Zajímavostí domu je i fakt, že kameny nalezené během výkopu byly použity při terénní úpravě.


Byt plný překvapení skýtá na 15 m2 veškerý komfort

    Společnost General Public s.r.o., jako investor, s kancelářemi v Karlových Varech a v Praze, se svými historickými kořeny na realitním trhu pohybuje úspěšně více jak 5 let. Stojí za námi realizace projektu, který byl odsouzen zprvu k ekonomickému krachu v důsledku nezodpovědného a nekoncepčního přístupu původních developerů. Tento projekt jsme odkoupili a realizací již směřujeme ke zdárnému konci v podobě vzniku nové a moderní bytové dominanty města Český Brod, kde hlavní roli hraje střídmost a vkus. Na území České republiky v současné době úspěšně spravujeme 5 komerčních nemovitostí a dále 600 bytových jednotek s více než 1200 nájemci.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00