Jak na věc


romeo musi zemrit obsazeni

Veškerá podpora, kterou můžete potřebovat.

    Výbavový stupeň Stelvio Super je nepochybnou Alfou Romeo již na první pohled. Kouzlo svůdného italského designu se projevilo i v tomto impozantním sportovním SUV. Stelvio Super je mistrovským kouskem, ztělesněním jedinečného citu Alfy Romeo pro dokonalé proporce vozu. Hbité a kompaktní Stelvio s duší sportovce díky svému unikátnímu designu v sobě spojuje všestrannost, prostornost a praktičnost tradičních SUV s autentickým stylem Alfy Romeo.
    Interiér Stelvia byl vytvořen s důrazem na pohodlí řidiče. Vybrané materiály a mimořádně ergonomický design zaručují ryzí požitek z jízdy. Pocit exkluzivity umocňují hliníkové ochranné lišty prahů dveří nebo dvoubarevná palubní deska. Sedadla, dostupná ve 3 barevných variantách, jsou potažena umělou kůží a prvotřídní technickou tkaninou.
    Stelvio Super je k dostání se čtyřmi typy motorů: každý tvoří hliníkový monoblok, který zajišťuje prvotřídní výkon a nízkou hmotnost, vše při zachování optimální úspory paliva. Vynikající akceleraci a točivý moment , které nemají ve třídě SUV obdoby, dodává 2.0 benzínový turbomotor, dostupný ve verzích s výkonem 280 a 200 k a pohonem všech kol Q4. Ideální plynulost provozu a snížení spotřeby paliva zaručí 2.2 turbodieselový motor ve verzi s výkonem 210 k a pohonem všech kol či s pohonem zadních kol a výkonem 180 k. Všechny motory Stelvia Super pak doplňuje inovativní 8rychlostní automatická převodovka.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00