Jak na věc


romeo musi zemrit obsazeni

Veškerá podpora, kterou můžete potřebovat.

    Výbavový stupeň Stelvio Super je nepochybnou Alfou Romeo již na první pohled. Kouzlo svůdného italského designu se projevilo i v tomto impozantním sportovním SUV. Stelvio Super je mistrovským kouskem, ztělesněním jedinečného citu Alfy Romeo pro dokonalé proporce vozu. Hbité a kompaktní Stelvio s duší sportovce díky svému unikátnímu designu v sobě spojuje všestrannost, prostornost a praktičnost tradičních SUV s autentickým stylem Alfy Romeo.
    Stelvio dokonale spojuje ovladatelnost sportovního vozu s komfortem tradičního SUV. Je ztělesněním ještě vytříbenějšího designu a intenzivnějšího potěšení z jízdy Alfa Romeo. 
    Alfa Romeo Stelvio od základů mění pohled na kategorii vozidel SUV. Detailní zkoumání ergonomiky a funkčního designu umožnilo vytvořit takové místo pro řidiče, které nemá ve své třídě obdoby. Řidič je centrem všeho dění, jeho vyšší a přesto sportovní pozice za volantem mu umožňuje vévodit na každé silnici, aniž by přitom musel obětovat ovladatelnost typickou pro výkonné sedany. Stelvio je SUV s duší sportovce, zároveň však své uživatele potěší svou všestranností a prostorem. Jeho jednoduchý a funkční interiér je navržen tak, aby zajistil plný komfort i třem pasažérům na zadních sedadlech.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00