Jak na věc


roxor tyče do betonu

Dune Rats zveřejnili nový singl z připravovaného alba

    Vyděděnci z kapely Citron se rozhodli na svém druhém albu definitivně odstřihnout od minulosti a vzali to pořádně zgruntu. Samotnému vydání novinky tak předcházelo množství změn, nad kterými jsem chvílemi nechápavě kroutil hlavou.
    Betonové ploty a jejich výroba, to je FCC Beton.Rekonstrukce koupelny Brno - kvalitně, levně, rychle.Plastová okna Slovaktual - okna bez kompromisů.Plastová okna Brno - okna pro Váš domov.Grily Weber - Zahradní grily na dřevěné uhlí Weber. Vázací pásky - balící technika, vázací pásky, obalový materiál.Teplovodní kotle - dodavatel teplovodních kotlů Eco Service.Průmyslové chlazení a rozvody kapalin.více
    Hutní materiál používaný na stavbách slouží k zesílení stavebních konstrukcí.U betonových prvků se jedná o zesilování při výrobě (vnitřní výztuhy) nebo o dodatečné zesilování při jejich poruše.Doprava:doprava pro zákazníka po celé ČR za jeden závoz paušálně do 1500,- Kč s DPH dle místa vykládky, v případě kombinované dodávky se sortimentem stavebnin je doprava stavebnin účtována samostatně dle obchodních podmínek. Realizujeme zakázky nad 11.000,- Kč včetně DPH. Termín dodání 2 - 14 dnů. Doprava u délek 8 - 12m pouze u zakázek nad 3t.


CD: Karel Plíhal se s kytarou vydává na Vzduchoprázdniny

    Britská powermetalová skupina Neonfly se po čtyřech letech mlčení znovu ozývá. Plánuje vydat třetí studiové album, The Future, Tonight. Z něj Neonfly zveřejnili singl This World is Burning. Jestli ale nová deska vyjde, záleží na fanoušcích. Kapela totiž peníze na nahrávání a vydání vybírá pomocí crowdfundingové kampaně. V ní lidé za finanční pomoc kapele mohou získat například podepsané album, tričko ze speciální edice nebo akustický koncert Neonfly u sebe doma.
    Od ledna 2012 je možno si také zadat výrobu různých přístřešků, mříží, schodišť, různých rámů z oceli a nerezu, zábradlí, krovů,prvků oplocení, konzol, stožárů, dveří, pojezdových brán, vrat i na dálkové ovládání. více
    Tak je to tady !!! Roxor slaví 30 let a výroční výběrové LP i CD jsou na skladě !!. Pokud máte zájem stačí kliknout na e-shop a objednat. Nebo můžete osobně na výročním koncertu v KOLÍNĚ 21.4.. Těšíme se na vás !!! ... a podepsat se taky umíme :D
    Hudební festival Keltská noc letos čeká osmnáctý ročník. A pomyslnou plnoletost je potřeba oslavit programem nadupaným keltskou muzikou. Mimo skupin, které už po letech patří ke stálicím Keltské noci, se v Plumlově představí i několik novinek. Například světoznámá folková hudebnice Sharon Shannon z Irska, mandolinista Radim Zenkl se svým uskupením Europick nebo Italové Cisalpipers.


Betonářská ocel stříhaná a ohýbaná

    Související kategorie: Ocelové profily I, Ocelové profily U, Kari sítěUpozornění: ceny hutního materiálu jsou dočasně informativní z důvodu výkyvu na trhu. Každá objednávka bude ještě potvrzena po odsouhlasení u distributora.
    Hutní materiál používaný na stavbách slouží k zesílení stavebních konstrukcí.U betonových prvků se jedná o zesilování při výrobě (vnitřní výztuhy) nebo o dodatečné zesilování při jejich poruše.
    Kabáti se v rámci oslav třicetiletého výročí vydali na velké turné po českých a slovenských stadionech a bylo jasné, že hlavní město v jejich cestovních plánech nemůže chybět. Poprvé se tak představili v pražském Edenu, kam se dokázalo napasovat třicet tisíc natěšených fanoušků.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00