Jak na věc


rozdělení léku

geometrický plán rozdělení pozemku

    Geometrický plán pro rozdělení pozemku - vyhotovuje se v případě, je-li předmětem rozdělení, prodeje, daru nebo směny část z celého pozemku. Geometrický plán na rozdělení pozemku tvoří přílohu listiny (kupní, darovací, směnné smlouvy) při zápisu do katastru nemovitostí.
    Objednat můžete na tel. 604 385 722 nebo novotny@geonovotny.cz a my Vám rádi poradíme s objednáním konkrétního geometrického plánu a s následným postupem při jednání se stavebními a katastrálními úřady. Také Vám pomůžeme s vyplněním všech potřebných formulářů.
    Naše geodetická a technicko-právní kancelář nabízí vyhotovení geometrického plánu a zároveň vyhotovení smluv pro zápis do katastru nemovitostí (kompletní převod na katastrálním úřadu). Objednat zároveň můžete kupní smlouvu, darovací smlouvu nebo směnnou smlouvu.
    Obvyklý termín geodetické práce a předání geometrického plánu na rozdělení pozemku ke kontrole na katastrální úřad je do 7 dnů. Garance nejrychlejšího zpracování geodetických prací.
    19.5.2018 | Vyřídíme vám vše s rozdělením pozemku a s veškerým převodem na katastrálním úřadě, včetně právního servisu. Vše na jednom místě a za jednotnou cenu.


Geodetické práce, geometrický plán - rozdělení pozemku, převod a prodej nemovitostí.

    12.3.2018 | Změna prohlášení vlastníka o vymezení jednotek v domě - vyřídíme vám vše se změnou prohlášení vlastníka a s veškerým převodem na katastrálním úřadě.
    It抯 exhausting to seek out educated folks on this matter, but you sound like you understand what you抮e speaking about! Thanks air yeezy https://bit.ly/2LlUGCZ
     Zaměření budovy Rozdělení pozemku Vyznačení věcného břemene Vytyčení pozemku Zaměření podkladů pro projekt Vytyčení stavby na staveništi Zaměření přípojky Prodej nemovitosti Kupní smlouva Darovací smlouva Směnná smlouva Smlouva - věcné břemeno Prohlášení - vymezení jednotek Zástavní smlouva
    Objednat si u nás můžete i vyhotovení kupní smlouvu, darovací smlouvu nebo směnnou smlouvu a to kompletně za přijatelnější ceny než u notářské či advokátní kanceláře.
    27.12.2017 | Provádíme zaměření domu pro stavební i katastrální úřad - geometrický plán i akceptační protokol pro Digitální technickou mapu Plzeňského kraje

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00