Jak na věc


rozvrh hodin a cup of style

a cup of style rozvrh hodin k vytisknutí

    Dobré tipy, páči sa mi, že sú stručné a k pointe. To s trvanlivými potravinami mi vôbec nenapadlo! Čo by som teraz na vysokej dala za skrinku... Napadla mi otázka, máte vy nejaký artefakt z vašej strednej, nejaký DIY alebo iba starý rozvrh či diár? :) Inak podobný článok chystám pre vysokoškolákov, vyjde už o týždeň, no o štúdiu ako takom, o tom, ako na to a prežiť aj skúškové som už písala tuto: https://timkablogblog.wordpress.com/2016/05/22/ako-sa-ucit-tipy-a-triky-pre-vysokoskolakov/ Možno vás inšpiruje :)
    Dobrý den,To informuje širokou veřejnost, že paní Henrietta Fernando, soukromá půjčka, otevřela finanční příležitost pro každého, kdo potřebuje jakoukoli finanční pomoc. Poskytujeme půjčku ve výši 2% úrokové sazby pro jednotlivce, společnosti a společnosti za jasných a srozumitelných podmínek a podmínek. Kontaktujte nás dnes prostřednictvím e-mailu na adrese: (henriettafernandoloanfirm@gmail.com)
    Wow, všechny tipy jsou naprosto skvělé a nejsou zbytečné...jako u většiny těchto videí. Popravdě jsem se málem ani nekoukla, protože jsem si myslela, že to bude zas to samé, ale ještěže jsem se podívala!! Ta fleška? Jak Vás to napadlo ? :D Super..tohle je to co mě na Vás baví, vždy překvapíte něčím novým :)
     Super článek. Chystám si zrovna sešity, takže zrovna zdobím. A dokonce si i sama vyrábím rozvrh hodin, aby se mi hodil do pokoje. Díky za článek, hned se do školy těšim víc :-D ;-) Barča


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00