Jak na věc


rybářské potřeby braunstar s.r.o. ústí nad labem

Bezdrátový přijímač Fishtron NEON RX

    Rozdílné vybavení je potřeba na vody stojaté, tekoucí, nebo otevřené moře. Jinak se chytá na upraveném břehu rybníka, jinak na břehu strmém v křovisku mezi stromy. Jinými slovy, prut, který budeme potřebovat při lovu na mohutné přehradní nádrži, bude vypadat jinak, než prut přizpůsobený k lovu na dravých horských potůčcích. Tedy i revír, nebo typ vod, ve kterém se chystáme lovit má nemalý vliv na vlastnosti prutu.
    Existuje celá řada druhů a typů rybářských prutů. Rozlišovat jednotlivé pruty na ryby můžeme podle mnoha kritérií, mezi které patří jak například jejich délka, tak i samotné zaměření na určitou rybolovnou techniku. Při výběru rybářského prutu bychom se tedy měli soustředit na celou řadu faktorů, z nichž ty nejdůležitější jsou shrnuty níže.


Poštovné ZDARMA při objednávce nad 2.000,-kč

     Navštivte rybářské potřeby v Jablonci nad Nisou, kde najdete velký výběr rybářského vybavení, mimo jiné rybářské kaprové pruty vlastní výroby a konstrukce, vybavíme vás na rybářskou výpravu od A-Z, máme zde velký výběr rybářských člunů vlastní značky ihned k odběru. Vybavíme Vás  lodními spalovacími motory značky SAIL, k výběru je 12 značek rybářského krmení, pelet a boilies.  Zkrátka rybářské potřeby, které Vás mile překvapí, odborný personál vše předvede, ukáže, poradí a naši stálý zákazníci - rybáři maji vždy slevy, dárky. Najdete tu pruty, navijáky a háčky, baterie a nabíječky, čelovky a svítilny, čluny, elektromotory a příslušenství, deštníky, přístřešky a bivaky, karabinky, obratlíky a hlásiče záběru, boxy, kufry, tašky, batohy, pouzdra a lehátka, vláčecí nástrahy, krmení a krmítka, muškařské šňůry a návazce, brodící kalhoty, holínky a rybářské oblečení, pletené šňůry a lanka, podběráky, tyče a podložky pod ryby, vážící saky a váhy, krushu, kobry, tyčové a plovoucí bojky, stojan
    Základním vybavením každého rybáře je kvalitní rybářský prut. Rybářské pruty můžeme dělit na skládací či teleskopické pruty. Podle různých rybolovných technik si můžete vybrat feederové rybářské pruty, mořské pruty, přívlačové pruty či kaprové pruty. Orientovat se můžete také podle oblíbeného výrobce prutů jako je Jaxon, Shimano či Daiwa. Pokud si nejste jisti výběrem, náš tým aktivních rybářů, vám rád poradí to nejlepší.
    Pokud něco nemáme, máme velký výběr katalogů 47 značek  a pokud to jde, seženeme. Ceny výrobků stále kontrolujeme a pokud něco máme z rybářských potřeb dražší, rádi Vám vyjdeme cenově vstříc. Těšíme se na Vaši návštěvu a objednávky.


Video - Jak se vyrábí uhlíkové rybářské pruty

    Pokud to finanční možnosti dovolují, není problém pořídit si dnes téměř cokoli, po čem rybářovo srdce touží. To platí samozřejmě i o rybářských prutech. Finance ale nejsou to jediné, co výběr rybářského prutu ovlivňuje. Při výběru bychom měli využívat i naše osobní zkušenosti a preference, neboť výběr dobrého prutu na ryby je záležitost značně individuální. A pokud jich mnoho nemáme, nebo si prostě nejsme čímkoli jisti, nesmíme se bát nechat si poradit.
    V základu dělíme rybářské pruty právě podle zaměření na určitý druh lovu. Od toho se potom odvíjí důležité vlastnosti prutu, které budeme při koupi vyhledávat. Patří mezi ně například délka prutu, maximální gramáž prutu i akce prutu.


Bezdrátový odhozový echolot - sonar LuckyLaker Wireless Energo Team + WIFI Extender

    Vážený zákazníku,                 vítejte na eshopu s rybářským vybavením. Majitelem této stránky je firma ALKAR fishing tackle,  jenž vyrábí a dováží rybářské zboží. Doufáme, že značka ALKAR fishing tackle se stanem synonymem pro kvalitu,cenu a inovace. Tým rybářů-kaprařů spolu s majitelem, Tomášem Přádou, testují a zkoušejí výrobky za Vás (viz.články a diskuze). Výrobky zde uvedené jsou odzkoušené a ručíme za kvalitu.  Tento eshop navazuje na kamennou prodejnu rybářských potřeb jež je partnerskou velkoobchodní i maloobchodní prodejnou firem Traper, Elektrostatyk, Korda, Fox,  Sportcarp, Spro, Shimano atd., sídlící v Jablonci nad Nisou. Máme více jak 12500 druhů zboží skladem od 47firem. Máme pro Vás soutěž(viz.fotogalerie). Děkujeme za vaše podněty a příspěvky. poslední úpravy webu: 19.09.2019
    Pro rok 2012 jsme rozšířili nabídku služeb o rybářskou bižuterii a rybářské potřeby, které dodáváme do více jak 30obchodů s rybářskými potřebami. K rybářským potřebám patří v každé prodejně mimo jiné,  rybářské obratlíky, karabinky, ocelová lanka, převleky proti zamotání, gumové stopery, korálky, silikonové hadičky, smršťovací hadičky a různé druhy závěsků. To vše najdete pod značkou rybářských potřeb, Alkar fishing tackle. VELKOOBCHOD ZNAČEK TRAPER, ELEKTROSTATYK, RYBÁŘSKÉ BIŽUTERIE ALKAR. VELKOOBCHOD ZNAČEK TRAPER, ELEKTROSTATYK, RYBÁŘSKÉ BIŽUTERIE ALKAR. VELKOOBCHOD ZNAČEK TRAPER, ELEKTROSTATYK, RYBÁŘSKÉ BIŽUTERIE ALKAR, VELKOOBCHOD ZNAČEK TRAPER, ELEKTROSTATYK, RYBÁŘSKÉ BIŽUTERIE ALKAR, VELKOOBCHOD ZNAČEK TRAPER, ELEKTROSTATYK, RYBÁŘSKÉ BIŽUTERIE ALKAR,
    V naší nabídce najdete stovky různých typů rybářských prutů. Odesíláme do 24 hodin nebo si můžete prut vyzvednout na našich kamenných prodejnách v Brně a Kuřimi.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00