Jak na věc


salonky

Stačí se přihlásit nebo registrovat

    PÁTEK: 13.12.20190.25 l Krupicová polévkaI.140 g Kuřecí stehno plněné nádivkou, pažitková omáčka,šťouchané brambory s fraische creme(Alergeny: 1, 3, 7, 9)99,- KčII.140 g Grilovaný candát, holandská omáčka,ragú z cukety a lilku(Alergeny: 1, 3, 4, 7, 9)109,- Kč
    Salonek II je vybaven technickým konferenčnímm zařízením, v ceně za pronájem salonku je zahrnuto: 1x flipchart a plátno. Kapacita osob pro Salonek II je 10 osob v případě uspořádání stolů Tabule U, Divadelní sezení pojme 18 osob.K připojení k internetu je možné využít zdarma hotelovou wifi síť.
    Varianta 1.: Klub může být zcela oddělen od restaurace s možností samostatného vchodu, s krásným výhledem na město Brno a přímým vstupem na terasu - proto je velmi oblíben pro pořádání svatebních hostin a dalších rodinných oslav. Touto úpravou vznikne příjemný a velmi oblíbený prostor s tanečním parketem, vhodný nejen pro svatby a rodinné oslavy, ale také pro společenské a firemní akce, (tento prostor může být příležitostně využit i jako menší kongresová místnost), plesy a taneční párty nebo jako vinárna a noční klub s barem.


Milujivareni.cz - Recepty, online kuchařka, škola vaření

    Salonek III je vybaven technickým konferenčnímm zařízením, v ceně za pronájem salonku je zahrnuto: 1x flipchart a plátno. Kapacita osob pro Salonek III je 15 osob v případě uspořádání stolů Tabule U, Divadelní sezení pojme 22 osob.K připojení k internetu je možné využít zdarma hotelovou wifi síť.
    VIP Service Club CONTINENTAL nabízí okamžité odbavení, cestování bez stresu a čekání na přepážkách v pohodlí salonku před odletem nebo příletem letadla.
    Varianta 2.: Ve druhé alternativě může být Klub otevřením-připojením k prostoru restaurace využíván pro zvýšení kapacity stravování při kongresech, plesech apod.
    Klub je prostor z hlediska své dispozice neobyčejně všestranný. Přiléhá k restauraci, od které je oddělen pohyblivými dveřmi a tím je umožněna jeho variabilnost. Dále ke klubu náleží zastřešená terasa s krásným výhledem na město Brno.
    Potřebujete prostory pro uspořádání odborných seminářů a obchodních jednání? V našem hotelu máme pro tyto účely ihned tři salonky s možností variability stolů. Konferenční technika je samozřejmostí.
    V dalších místnostech za klubem mohou hosté ještě využít kulečník, stolní fotbal a elektronické šipky.


Sada nádobí nerezová - 4 dílná – Hamburg® - Fissler

    Kapacita: 12 míst Klimatizováno RYTÍŘSKÝ SALONEK se nachází v hlavní budově, vstup z restaurace Tento salonek je velmi reprezentativní a vhodný pro menší rodinné oslavy. Do Rytířského salonku se vchází přímo z restaurace, je stylově zařízen, opatřen krbem a dekorován loveckými trofejemi.
    Malý salonek je vybaven technickým konferenčnímm zařízením, v ceně za pronájem salonku je zahrnuto: 1x flipchart a plátno. K připojení k internetu je možné využít zdarma hotelovou wifi síť. Kapacita salonku je 6 osob.
    Salonek I je vybaven technickým konferenčnímm zařízením, v ceně za pronájem salonku je zahrnuto: 1x flipchart a plátno. Kapacita osob pro Salonek I je 25 osob v případě uspořádání stolů Tabule U, Divadelní sezení pojme 40 osob.K připojení k internetu je možné využít zdarma hotelovou wifi síť.
    Jelikož už samotná cesta je součástí Vaší dovolené – užijte si ji a zpříjemněte si dokonce i odbavení zavazadel a čekání na letadlo. K našim zájezdům Vám zajistíme vstup do některého z letištních VIP salonků a privátní odbavení na Váš let v pohodlí salonku.
    Miluji vaření mobilní aplikace je jedna z nejobsáhlejších aplikací na českém trhu. Na nic nečekejte a stahujte nekonečnou zásobu receptů do vašeho mobilu!


Vločky z jedlého papíru 10g - bílo-modré - Vola colori

     Hodnoty jsou vztaženy na jednu porci. DDD (doporučená denní dávka) je založena na průměrných hodnotách pro dospělého člověka o váze 70kg z vyhlášky č. 225/2008 Sb.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00