Jak na věc


schodišťová pryžová hrana samolepící

Mějte se báječně a těšíme se na vás v roce 2019!

    22.7. Včera jsme si zahráli na festivalu FOOTFEST poblíž Tábora. Našlapaný a pestrý lineup, lidí mraky, takže pohoda. Něktěří z nás litovali, že nehrajeme na hlavní stage ale ve stanu, ale to jenom do okamžiku, kdy se těsně před naším hraním rozpršelo a o výhodách stanu, který se během chvíle slušně zaplnil, nebylo rázem žádných pochyb;-)
    V pátek 19.10. jsme si po čase opět zahráli v klubu MC Kotelna v Litomyšli. Příjemnej večer, vydařený hraní a milý setkání s kamarády co jsme dlouho neviděli. Jo a bezva servis v zázemí, gulášek jedna báseň!
    1.11. Když hrajeme v našem oblíbeném klubu Dundee Jam na Kladně, tak vždycky přemýšlíme, jak jsme se sem loni na to minipódium vešli, ale nakonec se tam pokaždé nějak poskládáme. Kontakt s publikem je tam hodně blízký, až intimní a má to svoje kouzlo, stejně tak tomu bylo i včera :-)
    14.3. V sobotu 24.2. jsme si opět po roce zahráli v příjemném klubu v Praze U kaštanu. Bylo to fajn jako vždycky! :-)Včera, tedy v úterý 13.3. jsme zavítali do Centra sociálních služeb v Tloskově. Centrum vede Matěj Lipský, svého času taky muzikant, který zde v rámci muzikoterapie pořádá koncerty kapel všech žánrů. Byla to pro nás nová zkušenost, a musím říct že hodně pozitivní.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00