Jak na věc


schodišťová pryžová hrana samolepící

Mějte se báječně a těšíme se na vás v roce 2019!

    Včera jsme si dali poslední hraní venku, na svatbě našich fanoušků Kuby a Sojky, na louce u obce jménem Zásmuky. Zima byla večer sice pořádná, ale lidem a nakonec ani nám to nijak moc nevadilo, hrálo se a tancovalo o stošest. Po produkci a po podepisování na bříška se zábava přesunula k ohni a ke kytarám, kam nás místní osazenstvo mocně lákalo, ať zůstaneme na noc, ale vábení jsme nevyslyšeli a s poděkováním odfrčeli domů.
    Další venkovní akce proběhla o víkendu 14. - 15.9. na Kladně, kde se konala oslava k dvacátému výročí klubu Dundee Jam, ve kterém pravidelně a rádi hráváme. Bylo to pojaté velkolepě, jak nabitým a pestrým obsazením na obou scénách, tak péčí o kapely, počínaje skvělým zvukem a cateringem konče. Je to znát, když takovou akci pořádá šéf klubu, který má k muzice a ke kapelám veskrze pozitivní vztah:-)
    1.10. V Chrudimi jsme nehráli už hodně dlouho, kdysi jsem sem jezdili docela často do klubu Agora, ale tam jsme byli naposledy někdy v roce 2003. Tentokrát jsme zavítali do pro nás nového R - klubu. Před náma hrála skapunková kapela Ve vývoji. Ze začátku to vypadalo na přesilovku, ale postupně se lidi začali trousit a nakonec z toho bylo moc povedený hraní. Skvělý zvuk, moc příjemnej klub, po vystoupení jsme se na baru družili s místňákama, zavzpomínali na starý historky a bylo to moc fajn!


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0048:00:00