Jak na věc


sdružení vlastníků bytů

Stanovy Sdružení Mostečané Mostu

    Právnickými osobami, které sdružuje, je 20 největších dopravních podniků, provádějících v českých městech hromadnou dopravu osob. Najdete mezi nimi například všechny provozovatele tramvajové i trolejbusové dopravy v ČR. Že se jedná o významný segment veřejných služeb svědčí například to, že naše členské podniky přepraví ročně téměř 2.2 miliardy cestujících a jejich vozidla ujedou více než 326 milionů kilometrů.
    Každou první pracovní středu v měsíci vás očekávají zastupitelé ze Sdružení Mostečané Mostu.
    Sdružení Mostečané Mostu je otevřené, dobrovolné a nepolitické společenství lidí, kterým život ve městě Most není lhostejný. Jsou rozhodnuti své další bytí s tímto městem svázat a svou cílevědomou činností přispívat k jeho rozvoji. Jsou si vědomi potřeb města Mostu a jeho občanů a jsou připraveni přijmout svůj díl odpovědnosti za jejich budoucnost, zejména účastí ve veřejném životě. Svým přispěním k řešení komunální problematiky jsou připraveni prosadit a uvést v život poslání a cíle sdružení.
    Sdružení dopravních podniků ČR bylo založeno v roce 1991 jako zájmové sdružení právnických osob a je registrováno ve spolkovém rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl L, vložka 62211.


Valná hromada Sdružení pro město Svitavy

    Od 1500 do 1700 hodin jeden z nich v kanceláři tiskového mluvčího ve vstupní hale správy SBD Krušnohor (vchod 1), ulice Československé armády 1766, Most vyslechne připomínky a názory kteréhokoliv obyvatele města Mostu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00