Jak na věc


sdruzeni dopravnich podniku cr clensky prispevek

Vítejte na stránkách občanského sdružení OTISK

    Občanské sdružení Otisk realizuje své projekty na území mikroregionu Běleč a Chudenicka , kde působí převážně v tzv. Lesním komplexu Žďár nad Chudenicemi.
    Cílem je zvýšit bezpečnost při cyklodopravě a omezit cyklodopravu na silnici I/35. Cílem projektu je zvýšit dostupnost zaměstnání, školy a služeb co nejvíce lidem v obcích Hustopeče nad Bečvou a Milotice nad Bečvou a okolí.
    Občanské sdružení Otisk se také fyzicky stará o údržbu Národní přírodní památky „Arboretum Americká zahrada“, kde seče travní porost a uklízí spadané listí.
    5XKavárna na zámku v Hustopečích nad Bečvou Prodloužený víkend na zámku v Hustopečích nad BečvouLetní kino na zámku v Hustopečích nad Bečvou Tenisový turnaj HUSTOP-OPEN 2019MYSLIVOST Minulost a současnost
    Sdružení provozuje známou rozhlednu Bolfánek , spravuje přilehlou Šlépějovou kapli , obnovuje v areálu Bolfánek historické stavby – kamenné opěrné zdi a přístupové schody bývalého kostela sv.Wolfganga. V září roku 2012 dokončilo rekonstrukci bývalé poustevny , později hájovny, pod rozhlednou Bolfánek.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00