Jak na věc


silná menstruace a sraženiny v těhotenství diskuze

Super silné magnety červená-...

     Super silný magnet, tvar kvádr střední. Vhodné k použití na magnetické skleněné tabule. Udrží až 14 listů papíru. Rozměr: 12 x 12 x 2 mm. Balení: 4 kusy.
     Super silné magnety jsou určené především pro skleněné magnetické tabule, ale lze je použít i pro jiné magnetické povrchy. Ve tvaru kvádrů. Sada 6 kusů. Rozměr 10 x 10 x 5 mm.
     Super silný magnet ve tvaru velkého kvádru. Vhodné k použití na magnetické skleněné tabule. Udrží až 19 listů papíru. Balení: 2 kusy. Rozměr 15 x 15 x 10 cm.
    Silné ponožky jsou vhodné pro podzimní a zimní období, složení je upraveno tak, aby byla noha udržována v lepším teplotním komfortu. To je zajištěno přidáním forté nebo vlny.
     Super silné magnety jsou určené především pro skleněné magnetické tabule, ale lze je použít i pro jiné magnetické povrchy. Ve tvaru krychle. Sada 4 kusů. Rozměr 10 x 10 x10 mm.


50% SLEVA Děrovačka RAPESCO 827-P černá na 30 listů

     Velmi silný neodymový NdFeB magnet vsazený v kovovém pouzdře. Magnet je tak silný, že udrží na magnetické nástěnce až 18 ks kancelářského papíru formátu A4. Díky ergonomickému tvaru kovového pouzdra je magnet příjemný na manipulaci. Kovové pouzdro také zvyšuje odolnost magnetu a snižuje riziko jeho poškození.
     Super silné magnety - berušky. Vhodné k použití na magnetické skleněné tabule. 3 ks v balení. Barva červená/růžová/oranžová. Udrží cca 3 listy papíru.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00