Jak na věc


skatepark

půjčovna sportovního vybavení

    Informace o volnočasovém ježdění a rezervace na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., případně na telefonu 608 808 558
    14XKUBULA A KUBA KUBIKULAJ. J. RYBA: ČESKÁ MŠE VÁNOČNÍSOUSEDSKÉ SETKÁNÍ U VÁNOČNÍHO STROMUSOUSEDSKÉ VÁNOČNÍ SETKÁNÍVÝROBA OPASKU PRO KAŽDÉHOVÝSTAVA BETLÉMŮ
    Pro ty, kteří chtějí s Freestyle BMX začít nebo se posunout dál skatepark Pardubice nabízí oblíbená volnočasová odpoledne na Freestyle BMX. Volnočasové odpoledne jsou určené začátečníkům i pokročilým od 8 let.
    Stává se, že rodiče pořídí svému dítěti hned 20ti palcové kolo, které je často ze začátku příliš velké a dítě se tedy spíše trápí, než aby získávalo na kole jistotu a první zkušenosti. Většina jezdců, kteří začínali na 16ti či 18ti palcových kolech, se s kolem sžili mnohem rychleji a na větší 20ti palcové kolo, přestoupili až v momentě, když jim bylo předchozí kolo opravdu malé.


PŮJČOVNA SPORTOVNÍHO VYBAVENÍ

    V rámci revitalizace stávajícího školního hřiště vzniká v zadní části sportoviště skatepark o rozloze 1500 m2. Betonový skatepark kombinuje radiusové prvky a streetové překážky propojené do sekcí. Skatepark je především určen pro skateboardisty, jezdce BMX, jezdce na koloběžce (scooter), jezdce na in-line bruslích, mountainboardech, případně horských kolech. Celá plocha skateparku bude odvodněna do dešťové kanalizace. Provoz ve spodní části školního hřiště zůstane po dobu výstavby skateparku nepřerušen.
    Vstup do skateparku je umístěn v severovýchodním cípu pozemku z významné pěší komunikace spojující sídliště a stanici metra Strašnická. U vchodu je objekt sdružující buňku správce, WC a tribunu s venkovním sezením, kde je krásně vidět na celý skatepark. Druhá tribuna je tvořenou schody a je umístěna u části parku s bazény.
    Konstrukce betonových ploch je z mrazuvzdorného betonu C25/30 XF1, povrchově leštěný s jednoduchým armováním kari sítě tl. 8mm, oka 150/150mm. Povrchy ploch skateparku jsou hlazeny strojově, některé komplikovanější tvary především ručně.
    Při výběru vhodného BMX kola je nejdůležitější brát v potaz věk a výšku jezdce. Jen se správnou velikostí prvního BMX kola začne ježdění opravdu bavit a budete schopný se rychleji a rychleji zlepšovat ve svých dovednostech.


Praha Strašnice - Quiksilver skatepark

    Vnitřní bazén je rádiusového řezu v různých kombinacích zatáček s poloměrem. Po obvodě bazénu je coping trubka o průměru 6cm, respektive betonové bazénové dlaždice o průměru 6 cm a délky 20 cm. Vzhledem k těmto dlaždicím doporučujeme povinnost jezdců BMX, aby bezpodmínečně používali umělohmotné ochrany na pegy (opěrná trubka na osách těchto kol)!
    Skatepark se nachází na pozemku ZŠ Gutova jako součást sportovního areálu, kde je dále k dispozici horolezecká stěna s patnáctimetrovým vrcholem a 45 metry šířky (nejvyšší v ČR), plážový volejbal, tenisový kurt, hřiště pro míčové sporty, dětské hřiště, hřiště na petanque, kluziště a vodní svět. V budoucnu by se měl areál rozšiřovat o další sportoviště.
    Pokud máte s výběrem pochybnosti, navštivte naši půjčovnu, kde si můžete vyzkoušet každou velikost BMX kola a podle toho se správně rozhodnout. V půjčovně nabízíme 4 BMX kola od nejmenšího 16ti palcového až po 20ti palcové kolo s dlouhou hlavní rámovou stavbou.
    Příbramský Skatepark je jedinečný svým designem. Street plaza navazující na skatepark a otevřený bazén, kde je vše propojeno, je unikát! Také je zde 40 m rovná plocha na GAME of skate nebo pro začínající jezdce.


VOLNOČASOVÁ ZÁBAVA ve skateparku pardubice

    Pokud Vás některý příspěvek pobuřuje, porušuje zákony ČR, pravidla tohoto serveru nebo je jinak závadný, dejte prosím vědět administrátorům pomocí tohoto formuláře. Děkujeme.
    Tato část zabírá asi 1/3 skateparku a obsahuje komplex několika funboxů s grindboxy, banků, rádiusů, manualboxů, grindboxů a railů (všechny s kruhovým profilem). Za zmínku určitě stojí schody (7) + rail s kruhovým profilem + grindbox po obouch stranách, dále pak bank s wallridem obsahující coping.
    Pro ty, kteří chtějí s Freestyle Scooter začít nebo se posunout dál skatepark Pardubice nabízí oblíbená volnočasová odpoledne na Freestyle Scooter. Volnočasové odpoledne jsou určené začátečníkům i pokročilým od 8 let.


Zjednodušená verze stránek nejen pro seniory

    Streetová část dále pokračuje za druhou tribunou, kde je betonový plácek rozdělen na dvě výškové úrovně. Přechod mezi těmito úrovněmi je využit coby mírný bank s grindboxem na jednom okraji. Dále zde naleznete manualbox a velice mírný bank na okraji plácku. Jsou zde také umístěny jediné nebetonové překážky - překážky s pozinkovanou ocelovou konstrukci krytou ocelovým plechem s dřevěným podložením. Konkrétně se jedná se o 2 grindboxy a funbox (bank-plošina-bank) + rail s obdélníkovým profilem.
    Celý skatepark je osvětlen pomocí halogenových výbojek umístěných na stožárech. V celém areálu parku se nesmí kouřit, požívat alkohol, užívat omamné látky a drogy, manipulovat s otevřeným ohněm a se zbraněmi. Je povinností zachovávat čistotu a pořádek.
    Skatepark je plocha, kde se mladí lidé mají scházet, proto je zde místo pro případné posezení a sledování dění v parku, při větší akci možno využít jako místo pro diváky, ale horní plochy opravdu nejsou moc velké, takže se bude přihlížet spíše z blízkého okolí skateparku, případně ze zatravněných okolních ploch.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0010:59:09