Jak na věc


ski centrum mladé buky

Závod ve SKICROSSU na běžkách !!!

    Na Červenohorské sedlo jezdí také autobus. Do www.idos.cz zadejte cílovou stanici Loučná nad Desnou,,Červenohorské sedlo. Pokud si vyberete vlak, dojedete do konečné stanice Kouty nad Desnou a odtud si musíte vyhledat autobusové spojení na ČHS. Autobusová zastávka je přímo nad vlakovým nadrážím.
    Areál nabízí lyžařům celkem více než 12 km vzájemně propojených sjezdovek všech stupňů obtížnosti, což z něj činí největší skiareál na Moravě. Na své si v Karlově přijdou úplní začátečníci na širokých modrých sjezdovkách, pokročilí lyžaři na červeně značených tratích, stejně tak i zkušení a závodní lyžaři, kteří mohou vyzkoušet výzvu v podobě černé certifikované sjezdovky „Pařezák“. Všech 14 sjezdovek je návštěvníkům dostupných na jeden skipas.
    Moderní lyžařské středisko Ski Aréna Karlov se nachází v malebné obci Malá Morávka v části zvané Karlov pod Pradědem, nedaleko měst Bruntál či Rýmařov. Oblast se pyšní dlouhou zimou, vysokou sněhovou pokrývkou a překrásnými lyžařskými terény.
    úspěšným absolventům kurzu bude automaticky nabídnuta práce ve Ski and Board School Loap a v jejích partnerských školách.
    Jsme síť lyžařských a snowboardových škol a půjčoven zimního vybavení, působící již ve většině střediscích v Jeseníkách.


Letos je zima zase fajn, pár fotek:

    Lyže a snowboardy:velký servis lyže: (broušení skluznice a hran na stroji Wintersteiger,vyvaření-doplnění poškozené skluznice za tepla a znovu úprava skluznice broušením hrubým/jemným pásem.Horký vosk Wax strojově-struktura kámen,leštění skluznice,stažení vosku z hran,) cena pro lyže 1pár= 299,-).
    Dnes katastrofa. Roháč nejede, informace žádné. Takže u Expresu brutální fronta, nikoho tam nebavilo čekat 10-15min, všichni ve frontě nadávali, za 800Kč na osobu jsme to sjeli 5x a pak jsme se na to vykašlali. Dále nechápu proč se v hlavní sezóně o víkendu, kdy je největší nával zasněžují sjezdovky. Prostě za ty peníze úplně o ničem, ještě, že bylo hezky, alespoň počasí nám udrželo dobrou náladu.
    Mezi unikáty Ski Arény Karlov se i nadále řadí také největší večerní lyžování na Moravě. Pod expresní čtyřsedačkovou lanovkou Karlov Ski Express je uměle osvětleno více než 4,3 km sjezdovek. Ty jsou pro dokonalý zážitek z lyžování vždy před spuštěním večerního provozu upraveny rolbou.
    - Kurz se mi líbil i přes nepřízeň počasí. Hodně se mi líbily přednášky, dověděla jsem se spoustu zajímavých věcí. A trampolína super!
    Pokud chcete, připojte se do našich neoficálních facebookových skupin. Můžete zde nabízet / poptávat spolujízdy na kurz, popřípadě vkládat své dotazy :o)


Letošní lyžařská sezóna na Kvildě skončila :-(

    - Za velice přínosné, a z vaší strany určitě náročné, považuji přednášky – zajímaví lidé, zajímavá témata! Taky musím pochválit přístup školitelů – pohodový přístup a přitom zachování respektu z naší strany školených. Prostě vaše reklama nelže :o)
    - Hodně dobrej kurz, sice moc nabitý program, což ale bylo taky dobře, protože nebyla nuda :o)Super lidi se kterýma byla fakt sranda, se kterýma se dalo poradit o čemkoli.
    Nebo klik v levém menu na PŘIHLÁŠKA NA KURZ nebo klik na červené tlačítko CHCI SE PŘIHLÁSIT nahoře vpravo.
    Ski areál Červenohorské sedlo: Lyžařský areál Červenohorské sedlo je jedním z nejznámějších středisek sjezdového lyžování na severní Moravě. Je známou křižovatkou zimních, ale i letních turistických cest. Nadmořská výška Červenohorského sedla je 1013 m. Sjezdové tratě začínají v nadmořské výšce 1164 m a končí ve výšce, kde ostatní střediska začínají - 862 m. www.cervenohorskesedlo.eu
    Místo konání: Letos jsme pro vás vybrali nejkrásnější zimní středisko v Jeseníkách, z hotelu rovnou do lyží a na kopec! Kvalitní restaurace, žádná školní jídelna, komfortní pokoje s vlastním sociálním zařízením, samostatné přednáškové místnosti a spoustu dalších výhod! www.hotelchs.cz


Přejeme všem malým i velkým lyžařům hezké vánoce!

    Karlov vybízí k návštěvě i milovníky běžkování. Okolní trasy, vedoucí na nejkrásnější místa Jeseníků, měří více než 80 km a jsou v sezóně pravidelně upravovány.
    - Perfektní instruktoři, co si nehrajou na „drsný“, uvolněná atmosféra a přitom kvalitní a vtipné podání myšlenek...
    velký servis snowboardy:(broušení skluznice a hran na stroji Wintersteiger,vyvaření-doplnění poškozené skluznice za tepla a znovu úprava skluznice broušením hrubým/jemným pásem.Horký vosk Wax strojově-struktura kámen,leštění skluznice,stažení vosku z hran,).Cena za 1ks= 499,-.
    V neděli jsme navštívili areál a byla to úplná paráda. Sjezdovky byly v super stavu po celý den. Fronty minimální. Zázemí je udržované. Občerstvení je v areálu na více místech a ceny jsou akceptovatelné. Za mě maximální spokojenost a v blízké době tam bereme děti na výlet.
    Kromě prodeje starších lyží,snowboardů,lyžařských a snowboardových bot,...z nabídky našeho ski bazaru  provádíme jako v předchozích sezónách také kompletní servis lyží a snowboardů  .


Provoz areálu v následujících dnech:

    Ve spolupráci se Svazem lyžařských škol České republiky pořádáme další instruktorský kurz! Cílem je univerzální instruktor, schopný vyučovat klienty lyžařských škol a kurzů všech věkových kategorií a se specifickými zvláštnostmi komerční klientely. Výsledná licence Instruktor základního lyžování/snowboardingu je akceptována ve všech lyžařských školách působících na území ČR. Opravňuje vás učit jak v komerčních školách, tak na výcvikových kurzech pořádaných základními, středními a vysokými školami. Všichni úspěšní absolventi se mohou účastnit dalších navazujících kurzů a rozšiřujících programů a seminářu v ČR i zahraničí.
    Dnešního dne fungovaly všechny lanovky včetně Roháče. Docela našlapáno, hlavně odpoledne. Pěkné bylo také večerní lyžování ve středu - méně lidu, žádné fronty. Otevřený bar na svahu večer jsem zde zažila poprvé.
    všem úspěšných absolventům bude nabídnuta práce v lyžařských a snowboardových školách Ski & Board School Loap nebo v jejich partnerských školách. Se získanou licencí je držitel oprávněn učit v dalších lyžařských a snowboardových školách v ČR a na lyžařských kurzech pořádaných ZŠ, SŠ a VŠ.
    HRADEC KRÁLOVÉ - ČESKÁ TŘEBOVÁ - MOHELNICE - ŠUMPERK – RAPOTÍN – VELKÉ LOSINY – LOUČNÁ NAD DESNOU – KOUTY NAD DESNOU - ČERVENOHORSKÉ SEDLO
    Lyže a snowboardy aktuální ceník: malý servis lyže (broušení skluznice a hran na stroji Wintersteiger,horký vosk Wax strojově,leštění skluznice,stažení vosku z hran) cena 179,-/pár.


To je krása, to máme ale pěknou zimu!

    Kromě sjezdového lyžování najdete ve středisku i další vyžití. Oblíbenou atrakcí je snowtubing u lanovky Myšák, pravidelný měřený slalom nebo dvě rodinné skikrosové tratě. Areál kromě jiného nabízí pestrou škálu služeb od lyžařské školy, přes půjčovnu a servis lyží, dětský koutek s hlídáním až po gastronomii v restauraci „U Ježka“ či v panoramatickém skibaru „U Ježoura“. Samozřejmostí je bezprostřední blízkost bezplatného parkoviště, WiFi připojení, ubytování a restaurací.
    - Líbil se mi přístup vedoucích a lektorů, zodpovědní a hodně toho naučili. Super přednášky, dobrá a srozumitelná skripta.
    Mohu jenom potvrdit, so 19.1.2019, za permanentky 2 2 jsme dali 1950 korun. Fronta u Expressu byla silena. Deckam bylo zima, kdyz se nehybaji, vsichni otraveni. Po obede jsme to zabalili a v nedeli uz jsme tam nejeli. Jak je videt lanovka nejede jeste dnes. Za ty penize je to opravdu nehoraznost. Restaurace u Jezka, no to je velka parodie na jidlo.To je presne jak z dilu Ano sefe! - "kdyz to lidi kupuji, tak proc bychom to menili"... No a co si tam mam jineho koupit, kdyz mam hlad? Popravde jsme tam radeji moc nejedli a radeji jsme meli hlad. Mohl by to byt dobry areal, ale mam pocit, ze to celkem nezvladaji. Ale spousta lyzaru tam zase prijede, nejake prijmy budou, takze zmeny k lepsimu necekam. Jak nekdo napsal na facebooku, ceny temer Rakouske, sluzby Ukrajinske.


Tak již u nás máme první sportovce :-)

    Plus další členové kurzového týmu : Martin Lysák (závodní lyžař - Ski Klub Šumperk, instruktorský team Ski and Board School Loap), Míša Podzimková (profi fotografka, instruktorský tým Ski and Board School Loap), Jiří Pecha (instruktorský team Ski and Board School Loap), Monika Šenková (instruktorský team Ski and Board School Loap)
    Abyste měli představu, jak to na takovém instruktorském kurzu chodí, vytvořili jsme pro vás videoprezentaci z fotek předešlých kurzů.. Enjoy :o)
    V ceně: licence, plná penze, ubytování, odborné přednášky, permanentka, skripta, triko Ski & Board School Loap. Cena kurzu je konečná, žádné jiné náklady!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00