Jak na věc


skylink kontrola servisního poplatku zákazníci

Skylink balíček KOMBI na 1 měsíc

    Pokud jste si pořídili televizor se zabudovaným satelitním tunerem DVB-S2, tak vám bude pro příjem Skylinku stačit dokouit dekodér Irdeto (tzv. CAM modul) a kartu Skylink. Samozřejmě je potřeba mít funkční parabolu s LNB konvertorem nasměrovanou na družici Astra 3A.Dekodér s kartou zasunete do CA slotu v televizoru a můžete přijímat programy Skylinku. V případě, že je váš televizor vybaven funkcí FASTSCAN (například televizory FINLUX), tak se programy Skylinku po nalazení automaticky seřadí.
    Satelitní televize Skylink je určena všem, kteří vyžadují kvalitní obraz a zvuk ! Skylink má nejlepší nabídku HD programů na našem trhu a zcela určitě uspokojí většinu náročných diváků. Základní programová nabídka je k dispozici po uhrazení Servisního poplatku. Tento poplatek se neplatí v případě, že si objednáte jakýkoliv placený balíček.
    Jak naladit Skylink ?Ladění Skylink programů v moderním HD přijímači obstará tzv. funkce FAST SCAN, která vám zaručí vždy aktuální naldění včetně automatické aktualizace programů. Pokud máte potíže s naladěním programů, tak požádejte naše prodejce na prodejnách ATOS, kteří vám ve většině případů na počkání přístroj naladí.
    Firma ATOS je partnerem Skylinku a může vám nabídnout kompletní služby od dodávky a montáže potřebného zařízení pro příjem programů až po on-line služby na našich prodejnách. Můžete si u nás předplatit programové balíčky, které obratem spustíme na vaší kartě Skylink.


Skylink balíček MULTI na 1 měsíc

    Servisní poplatek je možné uhradit na našich prodejnách Na které dekódovací karty se Servisní poplatek vztahuje?Servisní poplatek se vztahuje na všechny dekódovací karty Skylink.Pro uživatele placených balíčků je Servisní poplatek již zahrnut v ceně předplatného a není nutné jej pro danou dekódovací kartu platit zvlášť. Pokud si uživatel na kartě s uhrazeným Servisním poplatkem předplatí libovolný programový balíček, bude mít automaticky na celé období předplatného čerpání Servisního poplatku přerušeno.U dekódovacích karet, na kterých nebude Servisní poplatek uhrazen, dojde v souladu s platnými Všeobecnými obchodními podmínkami k zastavení poskytování služeb Skylink.
    Pro bezproblémový provoz doporučujeme tzv. "Skylink ready" satelitní přijímače, které prošly certifikací Irdeto a je u nich zaručena kompatibilita s kartou. Na trhu je několik značek např. Mascom, GoSAT, Strong, Thomson, které mají tyto boxy v nabídce. Aktuální nabídku najdete na našem eshopu...

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00